GTA VI En Sonunda Duyuruldu!

Fahri Gün 05 Şub 2022 Oyun 284  0

Oyun dünyasını harekete geçirecek önemli bir olay yaşandı. GTA VI oyunu Rockstar Games tarafından en sonunda duyuruldu. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Son GTA oyununun çıkmasının üzerinden epey uzun zaman geçmiş olmasına rağmen Rockstar Games’in yeni video oyunu duyurmaması oyuncuları endişelendiriyordu. Şirket en sonunda sessizliğini bozdu ve GTA oyununu geliştirdiklerini açıkladı.

 Şirket yaptığı açıklamada GTA serisine yeni bir oyun gelmesiyle alakalı sorular olduğunu bildiklerini, hedeflerinin daha önce yaptıkları işlerin önüne geçmek olduğunu, bir sonraki GTA oyununu aktif olarak geliştirmeye devam ettiklerini, oyunla ilgili detaylar hazır olduğunda paylaşacaklarını duyurdu.

GTA ile ilgili olarak topluluk güncellemelerini duyurmakta olduğu bülteninde açıklamada bulunan Rockstar Games, yeni bir GTA oyunu geliştirdiklerini ifade etmiş oldu. Söz konusu oyunun ismi her ne kadar açıklanmasada oyunun GTA VI ismine sahip olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Daha önce GTA VI ile ilgili pek çok haber ortaya çıkmıştı. Son sızıntılar ise oyunun 2023 yılında piyasaya sürüleceğini ve aynı zamanda kripto paraları da içerisinde barındıracağını gösteriyordu. Bize göre de oyunda kripto paralar, nft ve metaverse evrenine dair pek çok unsur bulunacak. Rockstar Games, uzun yıllar oynanacak bir oyun inşa etmek istediğinden bu teknolojik projeleri es geçmeyecektir.

Yakın zamanda oyuna ilişkin artık resmi duyurular gelecek ve açıklamalar geldikçe GTA VI hakkında ilk önemli bilgilere de erişmiş olacağız. Uzun süren bekleyişin ardından gelen bu duyuru oyuncuları bir hayli heyecanlandıracağa benziyor. Konuya ilişkin görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Etiketler:
The Elder Scrolls Online: Necrom incelemesi
Oyun Dünyasında Tecrübe Puanı
Final Fantasy 16 İncelemesi
System Shock Yenilenmiş Versiyonu incelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)