Gelmiş Geçmiş En İyi 5 RTS Oyunu!

Fahri Gün 04 Oca 2018 Oyun 399  0

RTS yani Real Time Strategy oyunlarını özlediniz mi? Bu makalemizde, şimdiye kadar piyasaya sürülmüş olan en iyi RTS oyunlarını sizler için derledik. Listemizde ilk 5’te hangi oyunlar var dersiniz?

Teknolojinin çok gelişmesiyle RTS oyunların eski gücü de kırıldı. Fakat bazı oyunlar var ki hala çok oynanıyor. İşte gelmiş geçmiş en iyi 5 RTS oyunu:

5- Red Alert 2

Red Alert 2, piyasaya sürüldüğünde hem otoriterlerin hem oyuncuların büyük beğenisini kazanan yapımlardandı. Kalitesini her fırsatta gösteren oyun, kategorisinde iddialı yapımlardan biri.

4-StarCraft

1998 senesinde piyasaya sürülen oyun en sevilen RTS örneklerinden biri olmayı başardı. Özellikle ara sahneleri ile dikkat çekti. Hala kemik kitleye sahip olmasıyla da dikkat çekiyor.

3-Company of Heroes

Kaliteli bir RTS deneyimi yaşamak için kesinlikle tercih edilebilecek oyunlardan biridir. Özellikle grafikleri ve efektleri ile öne çıkan bir oyun.

2-Rise of Nations

Sağlam bir hayran kitlesine sahip olan Rise of Nations, aradan geçen uzun yıllara rağmen hala büyük bir beğeniyle oynanan RTS yapımlarından.

1- Age of Empires 2

Age of Empires, RTS oyunları arasında en fazla tanınan serilerden biridir. Özellikle Age  of Empires 2 oyunu bir başyapıt olarak kabul edilmiştir. Çok uzun yıllar önce çıkış yapmış olmasına rağmen hala çok beğenilen hatta ek paketler sunulan bir RTS oyunudur. Biz de listemizde böyle bir efsaneye ilk sıradan yer vermek istedik.

Etiketler: ,
Just Dance 2019 Detaylı İnceleme
PUBG En Başarılı Sonuç İçin Önerilen Ses İyileştirmeleri
2018 Yılında Çıkmış En Zor Oyunlar Listesi!
PUBG Oyununda Sessizce Hareket Etmek İçin Öneriler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)