Gear S3 Isınma Sorunu Yeni Güncellemeyle Tarih Oluyor

Fahri Gün 25 Tem 2018 Teknoloji 713  0

Samsung, Gear S3 akıllı saatinde yer alan ve kullanıcıların canını epey sıkan ısınma problemi, yayınlanan yeni güncelleme ile çözülebiliyor. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Akıllı saat kategorisinde de mücadele gösteren Samsung, bu alanda bir süredir karşımıza Gear S serisiyle çıkıyor. Gear S3 akıllı telefonunu kullanan pek çok kişi, cihazında ısınma problemi olduğunu öne sürüyor ve çözüm bekliyordu. Samsung konu ile ilgili gerekli tetkikleri yaptı ve nihayet bir güncellemeyle sorunu çözdüğünü duyurdu.

Tizen 3.0.0.2 kod adlı yeni güncellemeyle birlikte Calissic ve Frontier modellerdeki ısınma sorunu geçiyor. Güncelleme toplam 16.3 MB dosya boyutuna sahip olup kısa bir süre içerisinde indirilebiliyor. Güncelleme ile beraber telefon tamamen şarj edilebiliyor. Önceden çok ısındığı için şarj dolumu yüzde 90’ın üzerine çıkamamaktaydı. Ancak artık yüzde 100 şarj yapabilirsiniz.

Güncelleme bazı performans sorunlarını giderip hataların da önüne geçiyor. Bu gibi sebeplerden güncellemeyi en kısa sürede gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Note 9 ile birlikte hediye verilecek 

Yakında Note 9 ürünü sahnede olacak ve sızıntılara göre Gear S3 akıllı saati Note 9 ile birlikte promosyon olarak verilecek.

Samsung, Kenya’ya 1000 adet tablet bağışında bulundu
Amper Hesaplama Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Para Kazanmaya Yarayan Uygulamalar
LED ve LCD Arasında Bulunan Farklar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)