Frostpunk Oyununa Yeni Bir Güncelleme Dahil Edildi

Fahri Gün 30 Haz 2018 Oyun 457  0

Frostpunk tutkunları için yeni güncelleme çıktı. Güncellemenin ismi Frostpunk 1.1.1 ve pek çok yeniliği bizlerle buluşturacak.

Oyun dünyasında son zamanlarda en fazla beğenilen hayatta kalma oyunlarından biri olan Frostpunk, yoluna dolu dizgin devam ediyor. Geliştirici ekip, Frostpunk 1.1.1 adlı bir güncelleme yayınlayarak oyunun daha fonksiyonel, daha hatasız bir hale gelmesini sağladı.

Güncellemeyle beraber oynanış esnasında yaşanan bazı buglar giderildi. Ayarlar menüsündeki görsel hata da ele alındı ve hatanın giderilmesi sağlandı. Economy Panel esnasında oyunun kapanması da oldukça can sıkıyordu. Geliştirici ekip bu konu üzerine de çalıştı ve güncellemeyi yaptığınızda bu sorun da ortadan kaldırılıyor.

Survivor modu oynamak isteyenler için Ansel editlemesi yapan ekip, tamamlanmamış Steam atolyesi modellerini de kaldırarak olası farklı hataların önüne geçti. Oyun içerisinde yer alan dil çevirilerinden bazıları da hatalıydı. Dil çevirileri konusunda da bazı düzenlemeler yapıldı.

Öte yandan oyun için Extreme zorluk seviyesi eklenerek biraz daha zorlayıcı bir oyun haline gelmesi sağlandı. Elbette bu tarz seviyeler bazen tabiri caizse oyuncuyu delirtebiliyor. Ancak bazı oyuncular en yüksek zorluk seviyesinde, oyunun normal halinden çok daha fazla zorlanarak oynamayı seviyor. Bu doğrultuda yeni yayınlanan güncelleme, beklentileri karşılayacak gibi gözüküyor.

Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)