For Honor İle İlgili Oyuncuları Sevindirecek Bir Sızıntı Ortaya Çıktı

Fahri Gün 27 Nis 2018 Oyun 588  0

Ubisoft, For Honor oyununu bir süre için ücretsiz olarak sunmayı planlıyor. Üstelik bu kez kısıtlı olarak değil tam sürüm olarak ücretsiz sunacak. Elbette bu birkaç gün ile sınırlı olacak fakat yine de oyuncuları memnun edecektir. 

For Honor oyunu ilk tanıtıldığı zaman yılın en iyi oyunlarından biri olacağı, uzun zaman tahttan inmeyeceği düşünülüyordu. Fakat oyun piyasaya sürüldükten sonra gerek hikaye kısmının çok kısa olması, gerekse online alanda oyuncuları bir süre sonra sıkması moralleri bozdu. Üstelik hile skandalları da üzerine eklendi ve böylece For Honor beklendiği kadar iyi bir etki yapamadı.

Bunun farkında olan Ubisoft, For Honor için sürekli yeni ataklar yapıyor. Son olarak oyuncuları sevindirecek bir haber verecek ve bu haber sayesinde For Honor oyuncu kitlesini biraz daha yukarıya çıkarabilecek. For Honor, oyuncular için bir süreliğine tamamen ücretsiz olarak sunulacak. Tam sürüm hafta sonu kampanyası kapsamında ücretsiz olacak. Aynı zamanda oyuncular için yeni bir kampanya hazırlayan Ubisoft, kampanya kapsamında Steel ve XP Boost dağıtacak.

Ubisoft’un For Honor için bu etkinlikleri ne zaman aktif edeceği şu an için belirsizliğini koruyor.

Etiketler: ,
Cyberpunk 2077 Hakkında İşinize Yarayabilecek İpuçları
Siege Survival : Gloria Victis Nasıl Bir Oyun? İnceleme
Biomutant İncelemesi
Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)