FIFA 21 için muazzam indirim!

Fahri Gün 11 Haz 2021 Oyun 129  0

Hala FIFA 21 indirmediyseniz yeni indirimden yararlanabilirsiniz. Oyun Steam platformunda büyük bir indirim aldı.

Steam şu an PC platformunda en fazla kullanılan oyun kütüphanesi durumundadır. Aynı zamanda sanal mağazaya da sahip olan Steam için FIFA 21 de gelmişti. FIFA 21 oyunu Steam’e gelen ilk FIFA oyunu olmasıyla ayrıca dikkat çekmişti.

FIFA 21 oyunu için Steam platformu üzerinde özel bir indirim gerçekleştirildi. Normal fiyatı 419,99 TL olan ve bu nedenle oldukça pahalı bir fiyattan satılan FIFA 21, şu an yüzde 67 oranında indirimli bir şekilde 138,59 TL fiyat etiketiyle satılmakta. Böylece oyunun normalde olduğundan çok daha uygun bir fiyattan satın alınabildiğini belirtebiliriz.

Uygulanan indirim fırsatı 13 Haziran günü sonlanacak olup, oyunun resmi Türkçe dil desteğinin bulunduğunu, oyun içerisinde Türkiye liginin olduğunu ve pek çok yeni özelliğin dahil edilmiş olduğunu belirtelim.

FIFA 21 ile dikkat çeken fonksiyonlardan birisi kariyer modunun daha da geliştirilmiş olması ve aynı zamanda Volta Football gibi etkinliklerle oyunun güzel bir şekilde süslenmesi. Eğer FIFA 22’yi beklemek gibi bir takıntınız yoksa bu kadar uygun bir fiyata inmişken satın almanızı öneririz.

Etiketler: ,
Anno 1800 Oynayanların İşine Yarayabilecek 5 Taktik
Kule Savunması Temalı 5 Video Oyunu
Scarlet Nexus İncelemesi
Game Builder Garage İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)