FC 24 Steam’de Avantajlı Bir Fiyata İndi!

Fahri Gün 15 Mar 2024 Oyun 59  0

Futbol oyunlarından FC 24 hakkında Steam üzerinde dikkat çeken bir indirim meydana geldi. Oyunun fiyatı yüzde 80 oranında indirildi ve böylece oyun oldukça cazip bir hale geldi.

Günümüzün en çok oynanan futbol oyunlarından biri olan FC 24 ile ilgili olarak oyuncuların dikkatini çekebilecek bir indirim gerçekleştirildi. Söz konusu indirim Steam platformu üzerinde kendisini gösterdi.

EA Sports’un FIFA serisinin ismi 2024 yılında FC olarak değiştirilmişti. Bu bağlamda yeni isimle piyasaya sürülen ilk oyun FC 24 oldu. FC 24 her ne kadar oyunculardan pek çok eleştiri alsada yine de belirli standartların üzerinde bir oyun olarak, üstelik alternatifsiz bir oyun olarak, futbola meraklı oyuncularca ilgiyle takip ediliyor ve uygulanan yeni indirim bu merakı daha da artıracak cinsten çünkü oyunun fiyatı normal fiyatına nazaran %80 oranında daha hesaplı bir hale geldi.

Yeni fiyatı 450 TL oldu !

Normal fiyatı 69,99 USD olarak listelenen FC 24 video oyunu, Steam platformunda 21 Mart akşamına kadar almış olduğu indirim ile kısa süreliğine 13,99 USD’ye inerken, bu rakamın Türk lirası karşılığı ise an itibariyle 450 TL’ye tekabül etmektedir. Bu bağlamda oyunu kısa süreliğine normalde olduğundan çok daha cazip bir rakamdan edinerek oynayabilirsiniz.

Assassin’s Creed Black Flag Gold Edition Fiyatı 10 Dolara İndi!
Oyun Oynarken Para Kazanma Yöntemleri
Starfield İncelemesi
Steam’de En Çok Oynadığınız Oyunu Öğrenme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)