Farklı Oyun Arayanlar İçin Trüberbrook Geliyor

Fahri Gün 26 Şub 2019 Oyun 324  0

Son zamanlarda sizi alıp götürecek farklı tarzda bir oyuna ihtiyaç duyuyorsanız Trüberbrook müjdesini verelim. Trüberbrook çok yakında resmen çıkış yapacak.

Trüberbrook gerek hikayesi, gerek müzikleri, gerekse seslendirmeleriyle oldukça güçlü bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Btf tarafından geliştirilen oyunun bu yıl içerisinde hem konsollar hem de bilgisayar platformu için çıkış yapacağını ifade edelim. Oyun ilk etapta PC platformu için çıkacak ve daha sonra konsollara gelecek. 

12 Mart günü çıkıyor

Macera, yürüme simülasyonu öğeleriyle karşımıza çıkan yeni Trüberbrook oyunu, son zamanlardaki çok oyunculu online oyunlara inat tek oyunculu ve hikayeli bir şekilde çıkış yapacak. Oyunun çıkış yapacağı kesin tarih ise 12 Mart 2019 olup bu Nisan ayı içerisinde de PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One konsolları için çıkacak.

1960’lı yılların Almanya’sına yolculuk

Oyunda nostaljik bir havanın da bulunduğunu belirtelim. Çünkü oyun sizi 1960’lı yıllara götürüyor ve o dönemin atmosferini az da olsa yaşatıyor. Oynanış saatinin 10 saatin üzerinde olması beklenen Trüberbrook oyunu dönemin Almanya’sında geçiyor. Oyunda genç bir öğrenciyi canlandıracaksınız ve diyalog seçimleri yapabileceksiniz. Bu seçimler oyundaki ilerlemenize de büyük ölçüde etki edecek. Bu tarz rol yapma oyunları son zamanlarda artmaya başladı ve bu sevindirici bir gelişme. Diyalog seçimlerinin olması ve hikayenin bu seçimlere göre şekillenmesi, video oyunu dünyasında sevilen işlerden biri.  Bu yüzden Trüberbrook’tan beklentilerin fazla olduğunu söylesek yanlış olmaz. 

Mevsimsel döngü ve çok sayıda dil desteği

Oyunda aynı zamanda mevsimsel döngü de bulunacağını belirtelim. Hem kış hem yazı yaşayacağız ve pek çok farklı görev ile tanışacağız. Şu an için 6 dil için resmi destek sağlıyor. .Bu diller arasında maalesef Türkçe yer almıyor. Dileriz ilerleyen süreçte Türkçe dil seçeneği de dahil olur.
Cyberpunk 2077 Hakkında İşinize Yarayabilecek İpuçları
Siege Survival : Gloria Victis Nasıl Bir Oyun? İnceleme
Biomutant İncelemesi
Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)