Bethesda Mikro Ödemeler Konusunda Geri Adım Attı

Fahri Gün 25 Şub 2019 Genel 298  0

Fallout 76 oyununda yer alan ekstra ödemeler oyuncuların canını bir hayli sıkmıştı. Tepkiyle karşılaşan Bethesda, istemesede geri adım atmak zorunda kaldı.

Video oyunu kategorisinde efsanevi bir yere sahip olan Fallout, son zamanlarda Bathesda şirketinin yanlış yollara sapması nedeniyle bir hayli zor durumda kaldı. Serinin son oyunu Fallout 76 eleştiri yağmuruna tutuldu ve bu durumda büyük bir şaşkınlık yaşayan Bathesda, mikro ödemeleri sekteye uğratmaya karar verdi.

Çare ücretsiz içerik

Son bilgilere göre Bethesda, Fallout 76’nın çöküşünü engelleyebilmek için çareyi ücretsiz içerikler sunmakta buldu. Yakında Bethesda’nın oyun için pek çok yama paylaşacağı ve bu yamaları ücretsiz olarak oyunculara sunacağı ortaya çıktı. Yeni modlar, konumlar ve pek çok fonksiyonu ücretsiz olarak paylaşmaya karar veren Bethesda’nın bu eylemlerinin başarı getirip getirmeyeceği şimdiden büyük merak konusu olmuş durumda.

Hakkındaki olaylarla gündeme geliyordu

Fallout serisi genellikle kalitesiyle gündeme gelirken serinin son oyunu maalesef daha çok oyuncularla ilgili bazı olaylarla gündeme geldi. Mesela Fallout 76 oyununu 900 saat boyunca oynayan bir oyuncunun Bethesda tarafından şüpheli bir şekilde banlanması video oyunu dünyasının gündemine oturan bir gelişme oldu. Aynı zamanda Fallout 76’da yaşanan bazı hatalar da dikkat çekmişti. Oyunun kötü olaylarla anılması da Fallout 76 rakiplerinin ekmeğine yağ sürüyor. Ancak Bethesda şimdi ücretsiz içerik kozunu oynuyor ve böylece durumu toparlayabilmeyi umut ediyor. Peki siz bu konuyla ilgili olarak ne düşünüyorsunuz?
Bilgisayara Kimin Ne Zaman Girdiğini Görme Yöntemi
Exxen Üzerinde Ücretsiz Hesap Açma Yöntemi
MacBook Pro Isınma Sorununu Giderme Yöntemi
Numaradan İsim Sorgulama Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)