Fallout 76 İçin Multiplayera Özel Bir Video Paylaşıldı

Fahri Gün 27 Haz 2018 Oyun 264  0

Fallout 76 çok yakında piyasaya sürülecek. Merakla beklenen oyun hakkında Multiplayer moda özel bir video paylaşıldı. 

Fallout serisi oyun dünyasının en popüler, en eski serilerinden biri. İlk oyunu iki boyutlu olarak karşımıza çıkmıştı. Zamanla bir seri halini alan Fallout, üç boyutlu gerçekçi grafikleriyle dikkat çeken bir seri haline bürünmüştü. Son Fallout oyununda yine güçlü grafikler ve güçlü bir hikayeyle karşılaşmıştık. Meydana gelen büyük felaketler sonrası bir yandan hayatta kalmaya, bir yandan da intikam almaya çalışıyorduk.

Fallout 76 ile ilgili multiplayer oynanış sistemini gösteren yeni bir videoya yer verildi. Video YouTube üzerinden paylaşıldı.

Videoda da görebileceğiniz üzere Fallout 76 isimli yeni Fallout oyunu, grafiksel açıdan bilindik Fallout kalitesini korumayı başarıyor. Günümüzde Multiplayer oyunculuk son derece yaygın bir halde ve Fallout 76 da multiplayer tarafına büyük bir önem veriyor gibi gözüküyor. Multiplayer oynarken diğer oyunculara karşı galip gelmek temel hedefimiz olacak. Aynı zamanda takım arkadaşlarınızla beraber hareket edip çeşitli taktikler düzenleyebileceksiniz.

Fallout 76 hem singleplayer hem multiplayer kısmında oyuncuya geniş bir evren sunacak ve onu özgür bırakacak. Oyun önümüzdeki Kasım ayında PC, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirecek.

Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)