Xiaomi Redmi Note 5’in Flame Red Edition Sürümü Çıkıyor

Fahri Gün 27 Haz 2018 Mobil 267  0

Xiaomi, Redmi Note 5’in özel versiyonu olarak karşımıza çıkan Redmi Note 5 Flame Red Edition ürünüyle iddialı geliyor. Oldukça şık bir renge sahip olan Xiaomi Redmi Note 5 Flame Red Edition, akıllı telefon pazarındaki yerini alıyor.

Son günlerde daha sonradan farklı renk tonlarıyla piyasaya sürülen çeşitli ürünler görüyoruz. Xiaomi Redmi Note 5 Flame Red Edition da bunlardan biri. Söz konusu cihaz teknik özellikler olarak Xiaomi Redmi Note 5 ile tamamen aynı fakat yeni bir renk tasarımıyla karşımıza çıkıyor. Üründe oldukça güzel gözüken kırmızı tonlarındaki bir renge yer verilmiş. Zaten ismindeki Red ibaresi de kırmızı renkte özel bir sürüm olduğunu ortaya koyarken Xiaomi, telefon satın alırken tasarıma önem verenleri hedefliyor.

5.99 inç büyüklüğünde Full HD ekrana sahip olan telefon, 1.8 GHz hızında sekiz çekirdekli Snapdragon 636 işlemci içeriyor. 4 GB ve 6 GB olmak üzere iki farklı RAM modeli kullanan model, 64 GB dahili depolama alanına sahip. 4000 mAh batarya bulunan akıllı telefonda iki arka bir de ön kamera yer alıyor. Cihaz parmak izi sensörü teknolojisini içeriyor.

Redmi Note 5 Flame Red Edition modelinin fiyatı 213 Dolar olarak açıklandı.  Cihaz Türkiye’de de satışa sunulacak gibi gözüküyor.

Nokia, Android Güncellemelerine Hız Kazandırdı
Realme 5S Akıllı Telefonu Piyasaya Sürüldü
Apple, RED Ürünlerini Elden Geçirdi
Huawei P Smart 2019 Hakkında Yeni Güncelleme Müjdesi!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)