Fallout 76 Çok Yüksek Boyutlu Bir İlk Gün Yaması Alıyor

Fahri Gün 12 Kas 2018 Oyun 499  0

Fallout serisinin son harikası olarak karşımıza çıkan Fallout 76, artık resmen çıkışını gerçekleştiriyor. Heyecanla beklenen oyun ile ilgili ilk gün yamasının geleceği ve bu yamanın 50 GB gibi oldukça yüksek bir dosya büyüklüğüne sahip olacağı ortaya çıktı.

Fallout serisi video oyunları kategorisinde yıllardır oyuncuların saygı duyduğu serilerden biri olup şimdi karşımıza Fallout 76 ile çıkıyor. Bu oyun çok uzun zamandır heyecanla bekleniyor ve 14 Kasım tarihinde resmen çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Binlerce oyuncu şu an Fallout 76’yı indirmeye başladı ancak ilk gün yaması sürprizi de onları beklemekteydi.

Fallout 76’nın geliştirici ekibi tarafından yapılan açıklamada oyun için yeni bir güncellemenin yapılacağı, bu güncelleme ile oyun boyutunun ciddi oranda artabileceği ifade edilmişti. Nitekim ilk gün yaması geldi. Bu yama oyunun beta aşamasında karşılaşılan hataların göz önüne alınması ve tamamen elden geçirilerek bir kez daha sunulmasıyla ortaya çıktı.

Görünen o ki Fallout 76 beta sürecinde ciddi bazı problemler yaşandı çünkü oyun için gelen ilk gün yaması yaklaşık 50 GB dosya boyutuna sahip. Bu durumda oyunun kendisinden daha yüksek boyutlu çünkü oyun 47 GB boyuta sahipti.

 

Etiketler: ,
İnternet Kafelerin Vazgeçilmez Oyunları
Steam’de Oyun Oynamadan Kart Elde Etme Yöntemi
Bir Kez Daha Oynamak İsteyeceğiniz 5 RPG
Çıkışı 2022 Yılına Ertelenmiş Olan PlayStation 5 Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)