Fallout 4 Goty İçin Büyük Çaplı İndirim!

Fahri Gün 25 Eki 2023 Oyun 74  0

Fallout 4 Goty hakkında Steam üzerinde büyük çaplı bir indirim uygulanmış vaziyette. Bu sayede paketin fiyatında ciddi oranda indirim meydana geldi.

Steam üzerinde bazen büyük çaplı indirimler uygulanıyor ve bunları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu sefer Fallout 4 video oyununun Goty yani Game of the Year Edition isimli sürümüne yönelik olarak uygulanan büyük çaplı indirimden bahsedeceğiz.

Fiyatı 87 TL’ye indi!

Fallout 4 Goty paketinin Steam üzerindeki normal fiyatı 349,00 TL iken oyuna %75 oranında taktire şayan bir indirim geldi. Bu sayede oyunun yeni fiyatı yalnızca 87,25 TL oldu. Paket içerisinde Fallout 4 ana oyununun yanı sıra aynı zamanda oyun için çıkan ek içerikleri de barındırdığından sadece 87,25 TL ödeyerek hem ana oyuna hem de ek içeriklere tümüyle sahip olma şansını doğuruyor.

Gerçekleştirilen indirim 31 Ekim akşamına kadar sürecek. Bu bağlamda indirimden Ekim ayının son gününe kadar yararlanma şansınızın olduğunu belirtmemiz gerekiyor. İndirimden faydalanmak için Steam launcherini çalıştırıp mağaza kısmına Fallout 4 yazabilir ve ardından Fallout 4 Goty kısmından kaliteli video oyununun Goty sürümünün sahibi olabilirsiniz.

Etiketler: ,
The Elder Scrolls Online: Necrom incelemesi
Oyun Dünyasında Tecrübe Puanı
Final Fantasy 16 İncelemesi
System Shock Yenilenmiş Versiyonu incelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)