Heavy Rain, 4 Kasım’a Kadar İndirimde!

Fahri Gün 29 Eki 2023 Oyun 57  0

Heavy Rain oyunuyla ilgili yeni bir indirim fırsatı meydana gelmiş vaziyette. Oyun, ünlü oyuncu platformlarından Steam üzerinde 4 Kasım’a kadar büyük bir indirime girdi.

Video oyunu alanında meydana gelen elle tutulur indirim haberlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz ve bu sefer de sevilen video oyunlarından biri olan Heavy Rain hakkında uygulanan yeni indirimden bahsedeceğiz. Heavy Rain oyunu, en çok kullanılan oyun sanal mağazalarından biri olarak kabul edilen Steam üzerinde büyük bir indirime girdi.

4 Kasım’a kadar %60 indirimde !

Heavy Rain oyununun indirimden önceki normal fiyatı 235,00 TL idi. %60 oranında indirim alan oyunun yeni fiyatı 94,00 TL oldu. Bu sayede oyunun fiyatı 100 TL’nin dahi altına düşmüş durumda. Bu da onu mevcut fiyatıyla satın alınabilecek cazip oyunlardan biri haline getiriyor. İndirim 4 Kasım akşamına kadar devam edecek olup, ardından oyun tekrar eski fiyatına dönecek.

Heavy Rain indirimine ulaşmak isteyen oyuncular oyunun resmi Steam sayfasına geçiş yapıp Sepete Ekle butonuna tıklayabilir ve ardından kart bilgilerini yazarak oyuna sahip olabilirler. Ancak bunun öncesinde ilk olarak Steam hesabınızın bulunması gerektiğini, Steam hesabının ücretsiz bir şekilde açılabildiğini de belirtelim.

Etiketler: , ,
The Elder Scrolls Online: Necrom incelemesi
Oyun Dünyasında Tecrübe Puanı
Final Fantasy 16 İncelemesi
System Shock Yenilenmiş Versiyonu incelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)