Facebook Portal’ın Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Fahri Gün 15 Şub 2018 İnternet 556  0

Facebook Portal ile ilgili yeni bazı sızıntılar ortaya çıktı. Ürün büyük bir olasılıkla Temmuz ayında satışa sunulacak. Portal içerisinde iki farklı model olacak. Bunların ikisinde de aynı 13 inç ekran boyutunun kullanılması bekleniyor.

Akıllı hoparlör alanında son yıllarda önemli gelişmeler yaşanıyor. Son olarak Apple’ın sunduğu akıllı hoparlör çok konuşulmuştu. Şimdi de Portal isimli Facebook hoparlörü gündemde. Yeni bilgilere göre Facebook Portal, 2018 yılının Temmuz ayında satışa çıkarılacak. İki üründen biri üst segment için sunulacak.

Facebook, önümüzdeki Mayıs ayında önemli bir tanıtım etkinliği düzenleyecek. Facebook Portal’ı da bu etkinlik sırasında tanıtması bekleniyor. Facebook tarafından resmi tanıtım yapılana kadar şu an ulaşılan bilgiler kesinlik kazanmıyor.

Facebook önemli bir değişime gidiyor

Facebook ekibi, son zamanlarda yaşanan gelişmelerden ötürü stratejisini değiştiriyor. Facebook Portal’ın üretim amacının da bu olduğunu düşünüyoruz. Hali hazırda en çok kullanılan sosyal medya platformu olsada artık gençlerin Facebook’u pek kullanmadığı biliniyor. Aynı zamanda gizlilik ihlalleri yapan bir platform olduğu yönünde de çok fazla iddia bulunuyor. Bu nedenlerden Facebook ekibi, farklı alanlarda da varolmak istiyor.

 

Dinamik IP ile Statik IP Arasındaki Farklar
Twitter’a Yeni Başlayanların Uygulayabileceği İpuçları
YouTube Çok Konuşulacak Bir Özellik Kazanacak
Facebook’ta Fotoğraf Yedekleme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)