Ev İşlerinde Hayatı Kolaylaştıran 5 Teknolojik Ürün

Fahri Gün 06 Kas 2021 Teknoloji 271  0

Bu içeriğimizde ev işleri yaparken hayatınızı kolaylaştırabilecek 5 teknolojik ürüne değiniyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Bazı ürünler sahip oldukları teknoloji sayesinde insanların ev işlerinde adeta hayatını kolaylaştırıyor. Yeni yazımızda sahip olduğu fonksiyonlar ile insanların daha rahat yaşaması için imkan tanıyan 5 farklı teknolojik ürüne değiniyoruz.

Jimmy AP36 Akıllı hava temizleyici

Bu akıllı hava temizleyici aygıtı ortamda bulunan dumanı, tozu, bakterileri ve poleni temizlemeye yarıyor. Bu hususta %99 oranında başarılı olan cihaz, üç akıllı hız moduna sahip ve tüm ayarları değiştirebileceğiniz dokunmatik bir kontrol sistemi var. Bu bağlamda daha sağlıklı hava almanızı sağlayacak etkili bir ürün.

Buhar Kazanlı Ütü

Yüksek basınçlı buhar üreten , hızlı ısıtma teknolojisine sahip olan Jimmy GT306 buhar kazanlı ütü, içindeki suyu sadece 40 saniye içerisinde ısıtıyor ve bekleme derdinizi ortadan kaldırıyor. Yüksek sıcaklıktaki, yüksek basınçlı buhar ile giysilere derinlemesine ulaşıyor ve kırışıklıklarını engelleyerek daha pürüzsüz kıyafetlere kısa yoldan erişme imkanı sağlıyor.

Jimmy VW302 Kablosuz Cam Temizleyici

Camlar silmek oldukça meşakkatli bir iş olup, Jimmy VW302 kablosuz cam temizleyici ürünü bu meşakati ortadan kaldırıyor. Aynı, masa gibi tüm zeminleri temizliyor. Aynı zamanda duvar temizliği de yapıyor. Fan şeklinde olan spreyi ile deterjanı eşit olarak püskürtüyor ve mikrofiber başlığı ile temizlik yapıyor.

Jimmy JF41 Elektrikli Vantilatör

Özellikle klimanın olmadığı bir ortamda serinlemek isteyen kişiler, , Jimmy JF41 Elektrikli Vantilatörünü kullanabilir. Jimmy JF41 elektrikli vantilatörü etkili fan tasarımı ile 15 metrelik uzun mesafeye kadar etkili soğuk rüzgar gönderiyor. Doğal rüzgar kadar sabit spiral bir hava akımı ortaya çıkarıyor. 2 farklı rüzgar modu bulunan ürün, doğal rüzgar modunda veya sabit rüzgar modunda kullanılabiliyor. Dijital motora sahip olan ürün böylece gürültüsüz çalışıyor.

WB55 Anti-Mite Elektrikli Süpürge

Bu ürün tüyleri, tozları ve ev akarlarını başarılı bir şekilde temizliyor. Mobilyaların yüzeylerine zarar vermeden çalışan elektrikli süpürge, normal modda iken ipekli kumaşları, güçlü modda ise sert zeminleri süpürüyor. Alerjenleri de %99.9’a kadar temizleyen ürün, alandaki tozu sahip olduğu UV ışınları ile yok edebiliyor. Güçlü çekim özelliğine sahip olan ürün, ev işlerinizde imdadınıza koşacak cihazlardan biri.

Netflix Hesabını Deaktif Etme Yöntemi
Dennis Ritchie Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Abandonware Anlamı ve Hakkında Bilgiler
Analog Cihazlar Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)