Euro Truck Simulator 2, Yolların Kralı Olmak İsteyenler İçin Büyük Bir İndirimde!

Fahri Gün 02 Nis 2022 Oyun 134  0

Alanında en sevilen video oyunu olan Euro Truck Simulator 2, çok konuşulabilecek bir indirimle kendisini gösterdi. Oyunun Steam üzerindeki fiyatı 9,75 TL’ye indi.

Video oyunu dünyasında sevilen oyunlar arasında yer almakta olan Euro Truck Simulator 2, en iyi simülasyon oyunlarından biri olarak gösteriliyor. Avrupa şehirlerini büyük araçlar ile gezdiğiniz video oyunu, özellikle gerçekçi ve sürekli yenilenen yapısı ile oyuncuların iştahını kabartırken, şimdi de büyük bir indirim ile yeni oyunculara kapılarını açmış durumda.

Fiyatı 9,75 TL oldu!

Euro Truck Simulator 2 video oyunu için büyük bir indirim fırsatı sunuldu. Steam üzerindeki normal fiyatı 39,00 TL olan video oyununa %75 oranında indirim geldi. Böylece oyunun yeni fiyatı yalnızca 9,75 TL oldu. Uygulanan bu indirim fırsatı 4 Nisan akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, oyuncular Steam’de Euro Truck Simulator 2 sayfasına girip Sepete Ekle butonuna tıklayarak ilgili tarihe kadar oyunu yalnızca 9,75 TL ödeyerek satın alabilir.

Steam üzerinde zaman zaman bu tarz büyük çaplı indirimler uygulanmakta olup, böylece pek çok oyunu normalde olduğundan çok daha makul rakamlardan satın alabilmek mümkün hale geliyor. Daha fazla indirim haberi için bizi takip etmeye devam edin.

Etiketler:
Subnautica Serisi İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı
Witch It Almanın Şimdi Tam Sırası! Büyük Bir İndirime Girdi
Cyberpunk 2077 Fiyatı Yarı Yarıya İndi
Red Dead Redemption 2 Fiyatı Yarı Yarıya İndi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)