Ekim 2017 PS Plus Oyunları!

Buğra Özçelik 27 Eki 2017 Oyun 806  0

PS Plus üyeliği sizlere her ay bazı oyunları ücretsiz olarak sunuyor. Ekim 2017‘nin ücretsiz oyunlarını ise sizler için araştırdık. Eğer PS4 Kullanıcısı iseniz ve PS Plus üyeliğiniz var ise Ekim ayı bitmeden bu oyunları ücretsiz olarak indirme fırsatını sakın kaçırmayın!

 

Ekim 2017 PS Plus oyunlarında ilk sırayı şüphesiz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain alıyor. Bu oyunun önceki versiyonu Ground Zeroes da daha önce ücretsiz olarak Sony tarafından oyunculara sunulmuştu.

PS4 için ücretsiz olan bir diğer oyun ise Amnesia Collection. Bu oyun iki korku oyunu versiyonunun birleşimi olarak kabul edilebilir. Amnesia: The Dark Descent ve Amnesia: A Machine for Pigs oyunlarının kompilasyonu olarak oluşturulmuş bu Amnesia Collection oyununu da indirmenizi tavsiye ediyoruz.

PS4 için ücretsiz olan diğer oyunlar ise Sky Force Anniversary oyunu ve Hue oyunu. Ayrıca PS3 için de ücretsiz oyunlar sunuluyor. Eğer PS3 kullanıcısı iseniz Hustle Kings ve Monster Jam Battlegrounds oyunlarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sony PS Vita kullanıcılarını da unutmuyor ve onlara da 2 adet oyunu ücretsiz veriyor. Hue ve Sky Force Anniversary oyunlarının PS Vita versiyonlarını taşınabilir konsolunuza Ekim ayı sona ermeden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sizce Sony PS Plus üyelerine yeterince kaliteli ücretsiz oyun indirme şansı veriyor mu? PS Plus üyeliği fiyatını hak ediyor mu? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmaktan lütfen kaçınmayın. Sağlıcakla kalın.

Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)