EA Play 2018 Etkinliği Haziran Ayında Gerçekleştirilecek

Fahri Gün 23 Şub 2018 Oyun 369  0

Yeni bir EA Play etkinliği geliyor. Electronic Arts tarafından hazırlanan EA Play 2018 etkinliği Haziran ayında oyuncularla buluşacak.

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olarak kabul edilen Electronic Arts, her yıl kendisine has EA Play etkinlikleri düzenlemektedir. Bu etkinliklerde her yıl çıkacak olan yeni oyunlarını tanıtan EA, bu kez de Battlefield serisi için hazırladığı yeni oyunu ve Anthem isimli oyununu tanıtacak. Etkinlikte bazı sürprizler de yapılması bekleniyor.

Elbette etkinlikte oyuncuların ve basının en fazla ilgi göstereceği oyun Battlefield serisinin yeni yapımı olacak. Şu an oyun hakkında en ufak bir fikir bile yok. Grafiksel açıdan çok kaliteli bir yapım ile buluşacağımızı düşünüyoruz fakat elbette hikaye, oynanış da son derece önemli unsurlar. Öte yandan Anthem oyunu da büyük bir ilgi toplayacağa benziyor.

9-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinlik Los Angeles’ta, The Hollywood Palladium’da yapılacak. Hemen akabinde de 12 Haziran 2018’de E3 2018 etkinliği gerçekleşecek. Böylece Haziran ayı oyuncular için son derece hareketli geçecek.

Etiketler: ,
AC Origins İnceleme
Knights And Bikes Çıkış Tarihi Hakkında Sürpriz Gelişme
Immortal Redneck Steam’de Büyük Bir İndirim Aldı
Prey Digital Deluxe Kısa Bir Süreliğine İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)