Dying Light : Definitive Edition Steam’de İndirime Girdi

Fahri Gün 25 Şub 2023 Oyun 323  0

Sevilen video oyunlarından Dying Light hakkında Steam platformunda dikkat çekici bir indirim uygulanmış durumda. Dying Light : Definitive Edition paketi %80 indirimle satılıyor. İşte habere dair detaylar…

Steam platformunda sıklıkla indirimler meydana getiriliyor ve bunlara bir yenisi daha eklenmiş durumda. Sevilen video oyunlarından biri olan Dying Light : Definitive Edition hususunda yeni bir indirim fırsatı sunuldu.

Normal fiyatı 99,00 TL olan Dying Light : Definitive Edition için %80 oranında indirim uygulandı. Böylece paketin yeni fiyatı sadece 19,80 TL oldu. Uygulanan bu indirim 28 Şubat akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek.

Dying Light : Definitive Edition paketinin içerisinde hem ana oyun hem de onun için çıkan DLC içerikleri yer almaktadır. Bu bağlamda paket zengin bir içeriğe sahiptir.

Dying Light Hakkında

Zombilere karşı hayatta kalmaya çalıştığınız bir oyun olan Dying Light, dört ana DLC ve 22 paket içermekte olan Dying Light : Definitive Edition kapsamında oldukça iddialı bir deneyim sunmaktadır. Pek çok ödüle de layık görülmüş olan yapım, zombi temalı hayatta kalma oyunu oynamak isteyenlerce özellikle de böyle bir indirim de sunulmuşken mutlaka tercih edilmelidir.

Etiketler:
Nier Automata Oyununa Yüzde 60 İndirim Geldi
Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)