Dying Light 2 Stay Human Fiyatı Yarı Yarıya İndi!

Fahri Gün 05 Şub 2023 Oyun 371  0

Dying Light 2 : Stay Human isimli video oyununa yönelik olarak Steam platformunda taktire şayan bir indirim uygulandı. Böylece oyunun fiyatında yarı yarıya indirim meydana geldi.

Popüler oyunlardan biri olan Dying Light 2 Stay Human hakkında oyuncuların iştahını kabartacak bir gelişme yaşandı. Oyun Steam üzerinde büyük bir indirime girdi.

Fiyatı yarı yarıya düştü!

Steam üzerinde fiyatı 349,00 TL olan Dying Light 2 Stay Human isimli video oyunu için %50 oranında indirim uygulandı. Böylece oyunun yeni fiyatı yalnızca 174,50 TL oldu. Uygulanan indirim 13 Şubat akşamına kadar geçerliliğini koruyacak olup, böylece normalde pahalı olan Dying Light 2 Stay Human oyununu kısa süreliğine cazip bir fiyattan satın alma imkanınız bulunuyor.

Dying Light 2 Stay Human indiriminden yararlanmak için ilk olarak Steam hesabına sahip olmanız gerekiyor. Steam hesabı ücretsiz bir şekilde kısa sürede açılabiliyor. Steam uygulamasını kurduktan sonra Steam hesabınızı da oluşturabilir ve ardından Dying Light 2 Stay Human Steam sayfasına geçiş yapıp satın alma butonu aracılığıyla oyunu elde edebilirsiniz. Ardından oyun kütüphanenize dahil olacaktır ve istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)