Cyberpunk 2077 Oynanış Süresine İlişkin Bilinmesi Gerekenler

Fahri Gün 01 Şub 2023 Oyun 277  0

Bu yazımızda popüler oyunlardan Cyberpunk 2077’nin oynanış süresine ilişkin olarak bilgilere yer veriyor. Oyunu oynamanın kaç saat sürdüğüne değiniyoruz. İşte konuya ilişkin tüm detaylar…

İlk çıktığı dönemde içerdiği oyun içi hatalar sebebiyle oyuncuların eleştirilerine maruz kalmış bir oyun olan Cyberpunk 2077, zaman içerisinde yayımlanan güncellemeler ile daha iyi bir hale gelmişti.

RPG türündeki Cyberpunk 2077 aynı zamanda açık dünya ögelerine sahip olan bir oyundur ve açık dünya oyunlarının en temel ortak noktası uzun soluklu oyunlar olmasıdır. Cyberpunk 2077, rahatlıkla uzun soluklu oyunlardan biri olarak gösterebileceğimiz bir yapımdır.

Cyberpunk 2077 ne kadar sürüyor?

Oyun içerisinde her şeyi tamamlamak 100 saatin biraz üzerinde sürmektedir. Ancak tabi ki bu durum oynanış alışkanlıklarına ve oyun içerisinde yapılan hata sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir.  Ancak sadece hikaye oynamak istiyor ve bu bağlamda yalnızca ana hikayeye bağlı kalarak oynayıp bitiyorsanız o halde çok daha kısa bir sürede oyunu bitirebilirsiniz. Sadece ana hikayeyi 20 saat içerisinde bitirmek mümkündür. Ancak oyunda en iyi sonu elde edebilmek için sadece ana hikayeyi oynamak yetmeyecektir. Diğer hikaye görevlerini de yapmanız ve aynı zamanda ana olay örgüsüyle ilgili olarak çeşitli ayrıntıları yakalamanız gerekebilir.

Eğer ana içerikleri ve yan içeriklerin çoğunu oynama taraftarıysanız bu deneyimin de yaklaşık 50 saat süreceğini belirtelim. Bu şekilde oynadığınız zaman haritada fazla keşif yapmamış olacaksınız ve bazı yan görevleri de arkanızda bırakacaksınız.

GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!
Meşhur Savaş Oyunu Battlefield 1 Büyük Bir İndirime Girdi!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)