DiRT Rally Tam Yüzde 80 İndirim Aldı

Fahri Gün 17 Nis 2018 Oyun 458  0

Dünyanın en popüler ralli yarış oyunu serisi DiRT, bir indirim ile daha karşımıza çıktı. Sevilen oyun DiRT Rally, bir süreliğine yüzde 80 indirimle satılıyor.

Grafik teknolojisi geliştikçe oyunlardaki gerçekçilik hissiyatı da yükseliyor. Bundan on yıl önce çıkan bir yarış oyunu ile günümüzün oyunları arasında ciddi grafiksel farklılıklar var. DiRT serisi de uzun  yıllardır bulunan bir seri olarak bu farklılığın en güzel örneklerinden biri. DiRT Rally, serinin son oyunlarından biri ve harika bir atmosfere sahip. Güçlü grafikleri, gerçekçi yapısı ve sürüş hissiyatı ile bir hayli iddialı olan oyun, şu an büyük bir indirimle satışta.

Normal fiyatı 89.00 TL olan oyun, Steam üzerinde gerçekleştirilen yüzde 80 indirim sayesinde 17.80 TL’ye indi. Böylece oyunu çok makul bir fiyattan satın alabiliyorsunuz. Gerçekçi bir yarış deneyimi için muhakkak oynamanız gereken ralli oyunlarından biridir. Kampanyanın 24 Nisan akşamı sona ereceğini de belirtelim.

Öte yandan Dirt Rally ile birlikte bir diğer popüler DiRT oyunu olan DiRT 4’ü de satın alabilirsiniz. Bunun için özel bir paket sunulmuş. Paketin ismi DiRT Bundle. Söz konusu paket DiRT 4 ve DiRT Rally oyunlarının ikisini de içeriyor ve yüzde 78 indirim alarak şu an 40.05 TL’den satılıyor.

Etiketler: ,
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)