Knights of Light Özlediğiniz Savaş Oyunu Deneyimini Sunacak

Fahri Gün 16 Nis 2018 Oyun 330  0

Sürekli pek çok savaş oyunu piyasaya sürülüyor fakat bunlardan sadece bazıları etkili olabiliyor. İşte yeni Knights of Light oyunu da yapısı gereği oldukça iddialı bir oyun. Knight of Light ile ilgili ortaya çıkan yeni bilgiler, oldukça güçlü bir oyunun hazırlanma aşamasında olduğunu gösteriyor.

Rumbling Games tarafından yoğun bir emek ile geliştirilen Knights of Light’ın temel hedefi oyuncuya özlediği savaş oyunu heyecanını yaşatabilmek. Bunun için özellikle oynanış konusunda büyük bir çaba sarfediliyor. Çünkü mücadele, vuruş hissi son derece önemli. Rumbling Games de bunun oldukça farkında.

Ortaya çıkan bu video ile oyunun ne kadar iddialı olduğunu görebilirsiniz. Henüz daha yeni hazırlanmasına rağmen bazı şeyler rayına oturmuş gözüküyor. Özellikle grafik kalitesi bakımından taktir edilesi duran Knights of Light, NVIDIA GameWorks özelliğini içeriyor.

Knights of Light, Orta Çağda Sasaniler ile Araplar arasındaki büyük mücadeleleri konu alıyor. Fakat bu iki taraftan hangisini oynayacağımız şu an için bilinmiyor. Ortaya çıkan bir diğer bilgiye göre ise oyunun oynanış süresi 60 saati geçecek. Böylece oyunculara dolu dolu bir deneyim sunulacak.

Henüz daha alfa öncesi aşamasında bulunan oyun hakkında ilerleyen süreçte daha pek çok görsele erişeceğiz gibi gözüküyor. Oyunun içeriği ile ilgili de önümüzdeki süreçte pek çok detay daha açığa çıkacaktır.

Etiketler: ,
Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)