Bioshock The Collection İçin Büyük Bir İndirim Fırsatı Sunuldu

Fahri Gün 17 Şub 2021 Oyun 338  0

Bioshock serisini henüz oynamamış oyuncular için Steam üzerinde özel bir indirim sunuldu. İşte habere ilişkin detaylar…

Video oyunları arasında popüler bir yere sahip olan Bioshock, köklü oyun serilerinden biridir ve özellikle hikaye yapısı ile kendisini ayrı bir kefeye koymamızı sağlamaktadır. Oldukça etkileyici bir oyun olan Bioshock, Steam platformu üzerinde yeni bir indirim aldı.

Bioshock The Collection paketi Steam platformu üzerinde 99,00 TL’den satılmaktayken %80 oranında büyük bir indirim aldı ve böylece yeni fiyatı 19,80 TL oldu. Oyuncular 18 Şubat akşamına kadar paketi yalnızca 19,80 TL ödeyerek alabilir. Oyunu Steam üzerinden alabilmek için bir Steam hesabınızın bulunması gerektiğini de belirtelim.

Steam üzerinden Bioshock nasıl alınır?

Steam hesabı açabilmek için Steam launcher yazılımını bilgisayarınıza resmi internet sitesi aracılığıyla indiriniz ve açınız. Ardından hesap oluşturma bölümünden mail, şifre , kullanıcı adı bilgilerinizi girip devam ederek hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Hesabı aktif ettikten sonra oyunu 19,80 TL’den alabilmek için Steam launcher içerisindeki arama kutucuğuna Bioshock yazınız. Açılır menüde çıkan Bioshock : The Collection yazısının üzerine tıklayınız ve ardından Sepete Ekle butonuna tıklayıp sağ üst köşeden sepet işaretine tıklayarak satın alma sayfasına girebilirsiniz.

Oyunlarda Başarım Sistemi
Hogwarts Legacy: Secrets of the Restricted Section Tam Çözüm
Starfield Hileleri
Oyun Dünyasında Kapalı Beta Süreci Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)