Bigo Live Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Fahri Gün 30 Eyl 2021 İnternet 580  0

Bu içeriğimizde Bigo Live ile ilgili olarak bilinmesi gerekenlere değiniyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Dünya çapında hizmet vermekte olan Bigo Live platformu, 400 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Eğlenirken para kazanmaya imkan tanımasıyla da bilinir.

Korona virüsü pandemisi insanların daha fazla evde kalmalarına ve dolayısıyla kendileriyle daha çok baş başa kalmalarına neden oldu. Bu süreçte yıldızı parlayan bazı platformlar oldu. Örneğin Bigo Live da bunlardan biri çünkü bu platform  fenomen olmak isteyen yetenekli kullanıcıların sesini duyurabilmesini sağlıyor. Örneğin sesiniz çok güzelse yapacağınız bir canlı yayın ile Bigo Live üzerinde ünlü olabiliyorsunuz. Aynı zamanda Bigo Live üzerinde emek harcayan kullanıcılar hiç de azımsanmayacak kadar fazla para kazanabiliyor.

Uygulama içi çeşitliliği sunabilen Bigo Live platformunda kullanıcılar bir araya gelerek oyun müsabakalarından konserlere kadar pek çok konuda aktivite gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda platform reklamsız bir deneyim sunuyor ve bu da onun popülerleşmesinde önemli oranda etkili olan bir durum.

Hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde çok sayıda kullanıcısı olan Bigo Live, Android ve iOS işletim sistemlerine özel sürümlere sahip. Uygulamanın ara yüzünün ise son derece basit ve anlaşılabilir olduğunu belirtmek gerekiyor.

Bigo Live üzerinde diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi mesaj ve fotoğraf paylaşımı da yapmak mümkün olup, popüler sosyal medya mecralarından biri olarak kendisini gösteriyor ve ilerleyen zamanlarda daha da büyümesi bekleniyor.

Etiketler: ,
Google’ın Telefon Dinlemesi Yapmasını Engelleme Yöntemi
Google Haritalar’da Evi Bulanıklaştırma Rehberi
Instagram Görüldü Bilgisini Kapatma Yöntemleri
Google Chrome Gizli Sekmelerine Parmak İzi Kilidi Ekleme Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)