Beholder Neredeyse Bedava Oldu

Fahri Gün 14 Nis 2019 Oyun 501  0

Steam üzerindeki sevilen oyunlardan biri olan Beholder şimdi oldukça uygun bir fiyattan satılıyor.

Steam şu an video oyunu dünyasında en fazla ziyaret edilen sanal mağaza olup hemen hemen her PC oyuncusunda bulunuyor. Steam’de zaman zaman büyük oranda indirimler gerçekleştiriliyor ve böylece pek çok oyun son derece cazip fiyatlardan satılıyor. Beholder da bunlardan biri oldu.

Sadece 2,70 TL’den satılıyor

Beholder, Steam üzerinde aslına bakarsanız zaten uygun bir fiyattan, 15,00 TL’den satılmaktaydı. Oyun şimdi tam %85 oranında devasa bir indirim aldı ve yeni fiyatı 2,70 TL oldu. Böylece ürünü neredeyse bedavaya alabilirsiniz. Bu kampanyanın kısıtlı bir süre için geçerli olacağının da altını çizelim.

Beh-All-der paketi de 26 TL’ye indi

Öte yandan bu oyunu da kapsayan Beh-All-der paketinin de büyük bir indirimle satıldığını belirtelim. Paketin normal fiyatı 50,00 TL iken %48 indirimle birlikte 26,09 TL oldu.

Türkçe dil desteğine sahip

Beholder, bağımsız geliştirici tarafından ortaya konulan nispeten düşük bütçeli bir oyun olmasına karşın Türkçe resmi dil seçeneği bulunuyor ve Steam’de hatrı sayılır bir başarı yakalamış durumda. Sahip olduğu öğeleri ile farklı ve güçlü bir oyun olan Beholder, yeni bir oyun denemek isteyen okuyucularımız için önerebileceğimiz yapımlardan biri.
Etiketler: ,
Mafia Trilogy Fiyatı Yarı Yarıya İndi
Dead Cells, Hafta Sonuna Özel İndirim Aldı
FIFA 22 Yılbaşına Özel İndirim Aldı
Steam’de Büyük Kış İndirimi Başladı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)