Atlas Aldığı Güncellemeyle 1.5 Sürümüne Kavuştu

Fahri Gün 13 Nis 2019 Teknoloji 582  0

Video oyunu alanında dikkat çeken yapımlardan biri olan Atlas, son zamanlarda oldukça eleştirilen bir oyun oldu. Ancak geliştirici ekip yeni değişikliklerle oyuncuların gönlünü kazanmaya kararlı.

Atlas, korsancılık temalı oyunlar hususunda açlığı giderebilmek için gelmişti çünkü korsancılık temalı iddialı, modern bir oyun pek yoktu. Ancak Atlas için işler iyi gitmedi çünkü oyuncu kitlesi genel itibariyle Atlas’ı pek beğenmedi. Steam üzerindeki resmi sayfası üzerinde de bu açıkça görülüyor.

1.5 sürümü çıktı

Oyunun resmi Steam sayfasında Çoğunlukla Olumsuz nota sahip olması oyunu satın almak isteyenleri de çekimser bir hale getirmeye başladı. Ancak geliştirici her şeyi düzeltebilmek için elini taşın altına koydu ve şimdi yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme oyunu v1.5 sürümüne taşımakla birlikte pek çok özelliği barındırıyor. Güncellemeyle oyuna PvP modu dahil oluyor ve yeni modlarla birlikte oyuncuları heyecanlı dalışlar bekliyor. Oyuncular su altına dalıp su altı canavarlarıyla kıyasıya bir savaş yapacak ve eşsiz hazinelere ulaşmaya çalışacak.

Yeni silahlar ve canavarlarla karşılaşın

Güncellemeyle oyuna pek çok yeni kozmetik ürün ve yeni işlev dahil edildi. Yeni yaratıklar, silahlar ve daha pek çok öğe ile artık daha zengin bir hale getirildiğini söyleyebiliriz. Bakalım bu dokunuşlar ilerleyen süreçte Atlas’ın kötü şöhretine bir son verilmesini sağlayacak mı?
Metaverse Teriminin Anlamı ve Hakkında Temel Bilgiler
Apple Geliştirici Hesabını Ucuza Açma Yöntemi
Fotoğraflarda Arka Plan Silmek İçin Kullanabileceğiniz Araçlar
Net Framework Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)