Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !

Fahri Gün 26 Tem 2022 Oyun 99  0

Battlefield serisinin sevilen video oyunlarından biri olan Battlefield 1 için büyük çaplı yeni bir indirim meydana geldi. Söz konusu indirim Steam platformu üzerinden sunuluyor. İşte habere ilişkin detaylar…

Steam platformu günümüzde yaygın olarak kullanılan oyun launcherlarından olup, PC oyuncuları bir oyunu indirmek, satın almak istedikleri zaman genellikle Steam platformuna başvuruyorlar. Steam zaman zaman büyük çaplı indirim kampanyalarını da oyunculara sunmasıyla taktir topluyor. Steam platformunda bu sefer de Battlefield serisinin sevilen oyunlarından Battlefield 1 için yeni bir indirim fırsatı sunulmuş durumda.

Battlefield 1’in fiyatı 69,99 TL’ye düştü!

Normal fiyatı 279,99 TL olan Battlefield 1 için %75 oranında büyük bir indirim meydana geldi. Böylece oyunun yeni fiyatı sadece 69,99 TL oldu. Uygulanan bu indirim 3 Ağustos akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek. Oyuncular 3 Ağustos akşamına değin oyunu oldukça cazip bir fiyattan satın alabilme imkanına sahip.

Battlefield 1, Birinci Dünya Savaşı temalı bir savaş oyunu olup, oyun içerisinde Osmanlı da yer almaktadır. Oyun her en kadar online moda odaklanıyor olsada singleplayer modunda da keyifli oynayabileceğiniz bölümler yer almaktadır. Ancak tekli oyuncu modlarının kısa sürdüğünü de belirtmemiz gerekiyor. İndirmeden önce oyunun daha çok multiplayer odaklı olduğunu göz önünde bulundurun.

LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Hitman 2 Gold Edition İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı
GTA V Oyunu İçin Yeni Büyük Bir İndirim Uygulandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)