Battlefield 1 Hala Oynamayanlar İçin 55 TL’ye İndi!

Fahri Gün 22 Eyl 2022 Oyun 405  0

Sevilen video oyunlarından olan Battlefield 1 ile ilgili oyunculara güzel bir fırsat sunuldu. Oyun için uygulanan büyük indirimle beraber fiyatı oldukça cazip bir hale geldi. İşte habere dair detaylar…

Video oyunu kategorisinde Battlefield serisinin oldukça önemli bir seri olduğunu biliyoruz. Söz konusu seri kapsamında çalışmalar yapmakta olan EA, Birinci Dünya Savaşı temalı Battlefield 1 oyununu piyasaya sürmüştü. Söz konusu oyunun çıkışının üzerinden uzun süre geçmesine rağmen grafikleri ve oynanışı ile günümüzde hala geçerliliğini gayet koruyor ve bu oyunu hala oynamayan pek çok oyuncunun olduğu biliniyor.

Fiyatı 55,99 TL oldu !

Son zamanlarda fiyatı da oldukça artan yapım, normalde 279,99 TL fiyat etiketine sahip. Ancak oyun için uygulanan yeni bir indirim onu gayet cazip bir hale getiriyor. Oyuna %80 oranında büyük bir indirim uygulanmış durumda. Böylece yeni fiyatı 55,99 TL oldu. Uygulanan bu indirim 27 Eylül akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek. Ardından oyunun tekrar eski fiyatına dönmesi bekleniyor. Bu yüzden şu sıralar Battlefield serisi bir oyun oynamayı düşünüyorsanız ve henüz Battlefield 1 oynamadıysanız bu indirimin güzel bir fırsat olduğunu ve değerlendirilmesi gerektiğini söyleyebiliriz.

Etiketler: ,
Nier Automata Oyununa Yüzde 60 İndirim Geldi
Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)