Apple, Akıllı Saat Kayışlarını Elden Geçirdi

Fahri Gün 24 Mar 2018 Teknoloji 493  0

Ünlü teknoloji şirketi Apple, Watch saati için alternatif kayış modelleri getirdi. Bahar temalı yeni kayışlarını tanıttı.

Akıllı saatler ilk çıktığında görüntü itibariyle normal saatlerden çok farklı gözüküyordu. Fakat daha sonra insanların alıştığı tasarımda, dışarıdan bakınca neredeyse normal saatten farkı olmayan akıllı saatler üretilmeye başlandı. Şu an akıllı saat piyasasında en fazla satılan cihaz ise Apple’ın gözbebeği Apple Watch oldu. Apple Watch, dışarıdan bakıldığında son derece zarif gözüken bir saat.

Apple, bahar aylarının gelmesi ile birlikte Apple Watch ürününün kayışlarını yeniledi. Rengarenk ve birbirinden güzel kayışları seriye dahil etti. Apple, bu kasamda dört farklı kayış türü sundu. Bu kayışlar için Nike ile anlaşma yapan Apple, hem tasarım olarak güzel gözüken hem de kaliteli ürünler ortaya çıkarmaya çalıştı. Genel olarak spor tarzda olan bu saatler özellikle spor yaparken çok işinize yarayabilir.

Kayışların fiyatlarının ise biraz tuzlu olduğunu ifade etmek gerekiyor. Fiyatlar 49 Dolar’dan başlıyor. Kayışlar Mart ayının  sonunda satışa sunulacak. Aşağıdaki dört kayış modelinin de ülkemizde satışa sunulması beklenmekte.

 

 

Etiketler: ,
Bir Videoyu GIF’e Dönüştürmenin Püf Noktaları
Kablosuz Kulaklığa Rağmen Kablolu Kulaklığın Tercih Edilmesinin Nedenleri
Steam’in Meşhur İndirim Döneminde Son Günlere Girdik
Google My Maps Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)