Apex Legends Hile Bildiriminde Bulunma

Fahri Gün 24 Şub 2019 Oyun 784  0

Apex Legends oyunundayken bir rakibizin hile yaptığını düşünüyorsanız ihbar edebiliyorsunuz. Hile bildiriminde bulunarak banlanmasını sağlayabilirsiniz. 

Battle royale akımı son zamanlarda video oyunu kategorisinde son derece etkili oldu. Bu akımın son örneği ise Apex Legends olarak karşımıza çıktı. Apex Legends oyunu kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı ve iddiasını giderek daha da artırıyor. 

Hile bildirimi yaparak yardımcı olabilirsiniz

Genellikle ücretsiz battle royale oyunlarında daha fazla hile yapıldığı aşikar. Apex Legends oyununda da büyük olasılıkla bu yüzden hilecilerin iştahını kabartan bir oyun oldu. Ancak hile, hile yapmadan oynamayı seven oyuncuların ise tam aksine iştahını kaçırdı.  Eğer oynanış sırasında hile yapan bir oyuncuya rastlar ve onu ihbar etmek isterseniz size tanınan rapor etme imkanına başvurabilirsiniz.

Bildirim nasıl yapılır?

Report sistemini kullanmak için yapmanız gereken şey ise bu bağlantıya tıklamak  ve çıkan formu doldurup göndermek. Form kısmında ilk olarak oyuncu ID’inizi girin. Böylece EA log dosyalarını analiz ettirmiş olacaksınız. Specify Your Report kutucuğunda da şahit olduğunuz hileye dair detayları yazın yani nasıl bir hileyle karşılaştığınızı anlatın. Şüphelendiğiniz kişinin ID bilgisini yazıp ortalama oyun süresi v.b. bilgileri de girip işleminizi tamamlayın. 
Etiketler: ,
The Witcher 3 Oynamayan Kalmasın! Sadece 15 TL Oldu!
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !

Yorum Yapmayı Unutmayın :)