Xiaomi İki Telefonu İçin Android Pie Güncellemesi Yayınladı

Fahri Gün 23 Şub 2019 Mobil 164  0

Xiaomi markası iki akıllı telefonuna daha Android Pie güncellemesini paylaştı. Mevzu bahis telefonlar Xiaomi Mi 8 Lite ve Mi Max 3.

Akıllı telefon kategorisinde giderek daha da popüler hale gelen Xiaomi markası, Çin menşeine sahip bir maka olmasına rağmen ön yargıları kırıp önemli bir pozisyona gelmiş durumda. Xiaomi, yazılım desteği konusunda da gücünü ortaya koyarak taktir topluyor. Ünlü şirket şimdi de Mi 8 Lite ve Mi Max 3 akıllı telefonları için Pie yükseltmesini yayınladı. 

Xiaomi telefonlar için Android Pie devri

Bir süredir iki telefon üzerinde Pie sürümünün testini gerçekleştiren Xiaomi, en sonunda güncellemeyi yayınladı. Pek çok kullanıcı bu yeni güncellemeyi telefonuna kurmaya başladı. Güncelleme bir süredir iki telefon için de beta sürecindeydi ve artık kararlı sürüm almaya başladı. OTA üzerinden dağıtımı gerçekleştirilmekle bilikte her an sizin telefonunuza da ulaşabilir. 

ROM dosyaları yayında

Eğer Mi 8 Lite ve Mi Max 3 akıllı telefonlarının global sürümlerini kullanıyorsanız ise güncellemeyi az daha beklemeniz gerekebilir çünkü şu an Android 9 Pie ROM güncelleme dosyaları yayınlandı fakat her versiyon için doğrudan paylaşılmadı. Bu hususta biraz daha zamana ihtiyaç var gibi gözüküyor. 
Etiketler:
Galaxy Note 8 İçin Yeni Güncelleme Müjdesi!
Oppo Reno 10X Zoom Aldığı Yüksek Boyutlu Güncellemeyle Şaşırttı
Xiaomi Mi 6 Güncellemesi Paylaşıldı
Galaxy Note 9 İçin Yazılım Güncellemesi Paylaşıldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)