Xiaomi İki Telefonu İçin Android Pie Güncellemesi Yayınladı

Fahri Gün 23 Şub 2019 Mobil 246  0

Xiaomi markası iki akıllı telefonuna daha Android Pie güncellemesini paylaştı. Mevzu bahis telefonlar Xiaomi Mi 8 Lite ve Mi Max 3.

Akıllı telefon kategorisinde giderek daha da popüler hale gelen Xiaomi markası, Çin menşeine sahip bir maka olmasına rağmen ön yargıları kırıp önemli bir pozisyona gelmiş durumda. Xiaomi, yazılım desteği konusunda da gücünü ortaya koyarak taktir topluyor. Ünlü şirket şimdi de Mi 8 Lite ve Mi Max 3 akıllı telefonları için Pie yükseltmesini yayınladı. 

Xiaomi telefonlar için Android Pie devri

Bir süredir iki telefon üzerinde Pie sürümünün testini gerçekleştiren Xiaomi, en sonunda güncellemeyi yayınladı. Pek çok kullanıcı bu yeni güncellemeyi telefonuna kurmaya başladı. Güncelleme bir süredir iki telefon için de beta sürecindeydi ve artık kararlı sürüm almaya başladı. OTA üzerinden dağıtımı gerçekleştirilmekle bilikte her an sizin telefonunuza da ulaşabilir. 

ROM dosyaları yayında

Eğer Mi 8 Lite ve Mi Max 3 akıllı telefonlarının global sürümlerini kullanıyorsanız ise güncellemeyi az daha beklemeniz gerekebilir çünkü şu an Android 9 Pie ROM güncelleme dosyaları yayınlandı fakat her versiyon için doğrudan paylaşılmadı. Bu hususta biraz daha zamana ihtiyaç var gibi gözüküyor. 
Etiketler:
samsung-s7-teknik-özellikleri
Galaxy S7 Önemli Bir Güvenlik Güncellemesi Aldı
Huawei P40 ve P40 Pro’ya Yeni Güncelleme Geldi
Sony Ericsson W707 Yıllar Sonra Satışa Sunuldu
Honor ViewPad 6 5G Tablet Modeli Tanıtıldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)