2K Oyunlarında Büyük Bir İndirim Var

Fahri Gün 11 Mar 2018 Oyun 640  0

Popüler oyun şirketlerinden 2K Games’e ait çok sayıda oyun büyük bir indirime girdi.  Birbirinden güzel oyunlar avantajlı fiyatlarla satılıyor.

2K Games günümüzde pek çok önemli oyunda imzası bulunan bir şirket, XCOM serisi, WWE serisi, NBA serisi ve Civilization serisi ile yakından tandığımız firma, şimdi karşımıza büyük bir indirim çıkardı. İndirim Steam platformunda geçerli olup herkes yararlanabilir.

2K Games’i NBA oyunları kategorisine hüküm sürdüğünü biliyoruz. NBA Live’a göre çok daha önce olan NBA2K, şimdi karşımıza NBA2K18 ile çıkıyor. Oyunun Steam üzerindeki normal fiyatı 199 TL iken şu an gerçekleştirilen %50 indirim sayesinde 99.50 TL’den satın alınabiliyor.

Öte yandan WWE2K18 oyunu da Amerikan Güreşi sevenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor . Bu oyun da %60 indirimle 75.60 TL’den alıcı bekliyor. Aynı şekilde meşhur Civilization serisinde de önemli bir indirim var. Civilization VI, %60 indirim aldı ve 87.60 TL’ye indi.

Elbette 2K Games indirimlerinden bahsedip Mafia serisini esgeçmek olmazdı. Mafia serisini en sona sakladık. Bu seriye ait üç oyun da büyük indirimde. Aralarındaki son oyun olan Mafia 3, tam %66 indirim alarak 40.46 TL’ye indi. İndirimler kısa bir süre sona bitecek. Acele etmenizde yarar var.

Etiketler: , ,
Evdeyken Oynayabileceğiniz Web Tabanlı Oyunlar
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)