Thrustmaster’dan İddialı Yeni Kulaklık Seti

Fahri Gün 11 Mar 2018 Teknoloji 537  0

Ubisoft ile Thrustmaster, ortaklaşa kulaklık seti üretiyor. Kulaklıklar Far Cry 5 temalı olarak özel üretim ve olağanüstü özellikleriyle dikkat çekiyor.

Kulaklıkların kalitesi kullanıcılar için önem arz ediyor. Bir kulaklık 10 liradan başlayıp 500 lira gibi fiyatlara kadar çıkabiliyor. Elbette fiyat farkına göre kalite de artıyor. Bu alanda kendisini ispatlamış olan Thrustmaster, yeni iddialı kulaklık seti ile karşımıza çıkıyor. Kulaklığın üzerinde Far Cry 5’e özel işaretler bulunuyor ve tasarımsal olarak çok hoş duruyor.

Far Cry 5 için özel üretim toplam iki kulaklık bulunuyor. Bunlardan birinin kod adı Y-350CPX 7.1 Powered Far Cry 5 Edition. Bu model kullanıcının başına göre özel olarak ayarlanabiliyor ve böylece rahat etmesi sağlanıyor. Aynı zamanda yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlarda terleme ve ağrı hissiyatını minimuma indiriyor. Baş bandı ve kulağa gelen kulaklık kısımları son derece yumuşak ve kaliteli malzemeden yapılmış. Çift elektro-akustik bas özelliği, yüksek kaliteli 7.1 dahili çıkışı, PlayStation ve PC platformları ile tamamen uyumlu olması gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor. Kulaklığın fiyatı 100 Dolar.

Diğer ürün Y-300 Far Cry 5 Edition ise yüksek kalitede stereo ses çıkışı içeriyor. Diğer modelle arasındaki temel farklılık bu. Fotoğrafta da göreceğiniz üzere iki model tasarımsal olarak da birbirine çok benziyor.  Y-300 Far Cry 5 Edition modelinin fiyatı ise 60 Dolar. Diğer modele göre çok daha ucuz. İki model de sınırlı sayıda satışa sunulacak.

Office Dosya Düzenlemeleri iOS Üzerinde de Ücretsiz Oldu
EMUI 11 ile Sunulan Özellikler
WhatsApp Web Kullanırken Yararlanabileceğiniz Klavye Kısayolları
Adobe Alternatifi Programlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)