Xbox One X Kutusunda Neler Var?

Buğra Özçelik 15 Kas 2017 Oyun 703  0

Kasım ayında dünyanın en güçlü konsolu olduğunu iddia ederek piyasaya çıkan Xbox One X oldukça büyük ilgi görüyor. Konsolu satın almayı düşünebilecek olan siz değerli okuyucularımız için kutu içeriğinde neler olduğunu araştırdık.

Öncelikle iki farklı versiyonun varlığından bahsetmemiz gerekiyor. Ön siparişle satın alanlara gönderilen Project Scorpio Edition ve perakende mağazalardan satın alabileceğiniz standart Xbox One X versiyonu. İki versiyon arasında ufak tasarım farkları mevcut. Bunun dışında donanımsal bir fark ise söz konusu değil.

 

 

Gelelim kutudan neler çıktığına. 1 TB hafızalı konsolun yanı sıra 1 adet Xbox One gamepad kutu içinde sizlerle buluşuyor. ayrıca konsol için gerekli standartları karşılayan bir adet yüksek hızlı HDMI kablosu ve konsolun elektrik bağlantısını sağlayan kablo da kutu içinde hazır bulunuyor. En yüksek performansı alabilmeniz için mutlaka bu kabloyu kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Ayrıca Xbox One versiyonunda konsol ile birlikte gelen tuğla ebatlarındaki adaptör de artık kutu içeriğinde bulunmuyor. Microsoft bu adaptörü yeni nesil konsolun içerisine gömmeyi başarabilmiş. Böylece direk elektrik kablosu ile bağlantı sağlayabiliyor ve yer tasarrufu yapabiliyorsunuz.

Kutudan ayrıca 14 günlük Xbox Live Gold ve 30 günlük Xbox Game Pass üyeliği kodlarının çıktığını da belirtmekte fayda var. Bir üzücü gelişme ise artık Kinect adaptörünün kutu içeriğinde bulunmuyor olması. Bunda Kinect üretiminin geçtiğimiz günlerde durdurulması da rol oynuyor.

Sizler bu konsolu satın almayı düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın. Sağlıcakla kalın.

Etiketler: , ,
Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)