Ücretsiz Olarak Sertifika Almaya Yarayan İnternet Siteleri

Fahri Gün 20 Eki 2022 İnternet 220  0

Yeni yazımızda ücretsiz bir şekilde sertifika almanıza imkan tanımakta olan internet sitelerinin hangileri olduğuyla ilgili olarak bilgilere değiniyoruz.

İnternetten ücretsiz olarak sertifika almak kişilerin kendilerini geliştirmesi anlamında önem arz etmektedir. Peki ücretsiz olarak sertifika almaya imkan tanıyan internet siteleri hangileridir? İşte ücretsiz sertifika almaya yarayan internet siteleri:

Google Dijital Atölye

Sanal dünyada kendisini geliştirmek isteyen kullanıcılar için pek çok kurs sunulmakta olup, Google dijital Atölye üzerinden ücretsiz sertifika almak adına sunulan çeşitli programlara katılmak mümkündür. Bilişim ağırlıklı olan dersler 2 ile 20 saatten uzun bir sürede geçmektedir.

BTK Akademi

BTK Akademi aracılığıyla dilediğiniz eğitimi e-devlet ile giriş yapıp ücretsiz olarak alma imkanınız vardır. Her ne kadar her eğitimde sertifika yer almıyor olsada çoğu eğitimde bulunuyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin kendisini geliştirmek isteyen kişiler için sunduğu bu platform size oldukça fayda sağlayabilir.

Geleceği Yazanlar

Turkcell tarafından oluşturulmuş olan Geleceği Yazanlar hizmeti internet üzerinden ücretsiz olarak sertifika almak isteyenlere pek çok eğitim taktim etmektedir. Geleceği yazanlar platformu ile kendi blog yazılarınızı yazmanıza imkan da tanınmaktadır.

İstanbul İşletme Enstitüsü

İçerisinde hem ücretsiz hem de ücretli olarak sertifika alabileceğiniz bir platform olan İstanbul İşletme Enstitüsü, ücretsiz eğitimleri tamamlamanızın ardından belirli miktarda ücret ödeyerek sertifikanızı basılı olarak almanızı sağlamaktadır.

Udemy

İçerisinde online eğitimler yer almakta olan platformun 40 milyondan fazla öğrencisinin olduğu biliniyor. Çok sayıda ücretli ve ücretsiz eğitim programı bulunan Udemy, pek çok farklı kategoride hizmet sunmaktadır.

İnternetten Öğrenilebilecek Yetenekler
DiCaprio’nun Rol Aldığı Başarılı Filmler
Aşıklar Buraya! En İyi Aşk Filmleri
Mac Adresine İlişkin Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)