Ücretli ve Ücretsiz En İyi iOS Kamera Uygulamaları

Fahri Gün 15 Oca 2018 Teknoloji 592  0

iOS işletim sistemi için hali hazırda çok sayıda kamera uygulaması var. Bunlar arasından sizler için seçtiklerimizi bir liste haline getirdik. İşte iOS işletim sistemini kullanan cihazlardaki ücretli ve ücretsiz en iyi kamera uygulamaları:

  1. FilMic Pro

21:9 sinema formatı, akış hızı değiştirme, stabilizasyon, zoom, telephoto desteği, ses seviyesi ve pozlama değiştirme gibi özellikleri bulunan FilMic Pro, kullanıcıların en popüler kamera uygulamalarından biri.  Ücretli bir uygulamadır.

  1. VSCO

Gerekli değeri anlayıp kolayca uygulayabilen filtre uygulaması VSCO, alanında en iyilerden. Ücretsiz olması da uygulamayı öne çıkarıyor. Ancak ücretli sürümünün de olduğunu ve ücretli sürümün daha fazla özellik sunduğunu da ifade etmek gerekiyor.

  1. Snapseed

Bu da yine ücretsiz olarak kullanabileceğiniz iOS kamera uygulamalarındandır. Çektiğiniz fotoğrafları detaylı olarak düzenlemenize  yarayan bir arayüze sahiptir. Ücretsiz olmasına rağmen reklam barındırmaması en önemli artılarından.

4.Camera+

Çok sayıda özelliği bulunan Camera+, tercih edilen kamera uygulamalarından biri. Birbirinden güzel filtreler, görüntüler elde etmek istiyorsanız denemeniz gereken bir kamera uygulaması. Ücretli bir uygulamadır.

5.ProCamera

ProCamera, bu alanda en çok ilgi gören uygulamalardan biri olup pek çok özellik içeriyor. Video kayıt desteği bulunan ProCamera, bir kamera uygulamasında isteyebileceğiniz hemen hemen her özelliğe sahiptir. Ücretli bir uygulamadır.

Bir Videoyu GIF’e Dönüştürmenin Püf Noktaları
Kablosuz Kulaklığa Rağmen Kablolu Kulaklığın Tercih Edilmesinin Nedenleri
Steam’in Meşhur İndirim Döneminde Son Günlere Girdik
Google My Maps Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)