The Sinking City Bayram İndirimi Aldı

Fahri Gün 27 Haz 2023 Oyun 136  0

The Sinking City oyunu tatil indirimi almış durumda. Oyuncular The Sinking City’i son derece cazip bir fiyattan oynamaya başlayabilir.

Bayram tatilinin gelip çatmasıyla beraber oyuncular oynayacak yeni oyunlar arıyor ve biz bu haberimizde The Sinking City için uygulanan indirimden bahsedeceğiz. The Sinking City için Steam üzerinde büyük çaplı bir indirim uygulanmış durumda. Böylece normal fiyatı 71,00 TL olan oyan için %85 oranında indirim söz konusu oldu ve oyunun yeni fiyatı bu sayede 10,65 TL’ye indi.

Açık dünya temalı bir macera ve araştırma oyunu olan The Sinking City’de yarı batık Oakmont şehri doğa üstü güçlerce ele geçirilmiştir. Oyunda özel bir dedektif olarak olayın arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmanız gerekiyor. Kasvet dolu bir atmosfer ve hikaye örgüsü sunmakta olan oyunda uçsuz bucaksız bir açık dünyayı yürüyerek, botla, dalgıç kıyafetleri ile keşfetmeye çalışıyorsunuz.

Oyun için uygulanan indirim fırsatı 29 Haziran akşamına kadar geçerli olacak. Hemen aşağıdan da oyunun sistem gereksinimlerini öğrenebilirsiniz.

The Sinking City Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Win10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i3-4350 @3,6 GHz/AMD Phenom X6 @ 3 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 760 GTX, 2048 Mb/ATI R9 380X, 2048 Mb DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir

Oyunlarda Başarım Sistemi
Hogwarts Legacy: Secrets of the Restricted Section Tam Çözüm
Starfield Hileleri
Oyun Dünyasında Kapalı Beta Süreci Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)