Fallout 4: Game of the Year Edition Büyük Bir Steam İndirimi Aldı

Fahri Gün 25 Haz 2023 Oyun 262  0

Video oyunu dünyasının sevilen oyunlarından Fallout 4’ün GOTY sürümüne yönelik olarak büyük bir indirim sunuldu. Sürüm Steam üzerinde %75 oranında indirimli satılmaya başlandı.

Fallout serisi video oyunu dünyasının köklü ve sevilen serilerinden biri olarak biliniyor ve Fallout 4 de çıkışının üzerinden uzun zaman geçsede unutulmayan ve bir hayli sevilen oyunlar arasında yer alıyor. Yapım özellikle oynanış ve hikaye bakımından oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmıştı ve aynı zamanda güçlü de grafiklere sahipti.

Fallout 4: Game of the Year Edition ile ilgili olarak Steam platformunda büyük bir indirim gerçekleştirildi. Normal fiyatı 349,00 TL olan versiyon için %75 oranında büyük bir indirim gerçekleştirildi. Böylece Fallout 4: Game of the Year Edition sürümünün Steam üzerindeki fiyatı 87,25 TL’ye düşmüş durumda.

Gerçekleştirilen indirim fırsatı 29 Haziran akşamına kadar geçerliliğini koruyacak olup böylece oyuncular Fallout 4’ü normalde olduğundan çok daha uygun rakamlardan satın alabilirler. Bunun yanı sıra Fallout 4 için ek içeriklere arı ayrı indirimler yapıldığını, bu bağlamda ana oyuna sahipseniz ek içeriklere de indirimli olarak ayrı bir biçimde sahip olabileceğinizi belirtelim.

Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)