Sherlock Holmes Oyunlarında Kısa Süre Geçerli Büyük İndirim!

Fahri Gün 12 Ağu 2018 Oyun 450  0

Sherlock Holmes, film dünyasında yakından tanınan bir seri. Oyun dünyasında da epey ünlü olan Sherlock Holmes serisi şimdi Steam üzerinde indirimde.

Oyunucular eskiye nazaran daha fazla oyun satın alabiliyor. Steam gibi platformlar sayesinde pek çok gencin korsan oyun oynama alışkanlığı sona ermeye başladı. Çünkü Steam’de oyunlar sık sık çok uygun fiyatlardan satılıyor. Şimdi bunlara örnek teşkil edecek bir hadise daha yaşandı. 2016 yılında piyasaya sürülen sevilen Sherlock Holmes oyunu Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter, Steam üzerinde büyük bir indirim aldı.

Normalde Sherlock Holmes oyunlarının fiyatı biraz pahalıdır. Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter oyununun fiyatı da Steam’de 75.00 TL idi. Ancak şimdi çok daha uygun bir rakamdan satın alabilmek mümkün. Yüzde 75 indirim alan oyunun yeni fiyatı 22.50 TL. Böylece sadece 22.50 TL ödeyerek yüksek bütçeli, kaliteli bir dedeftifçilik oyununa sahip olabilirsiniz.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter oyununun sistem gereksinimlerinin biraz yüksek olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Oyunu minimum ayarlarda oynayabilmek için en az 6 GB RAM’e, Windows 7 64 Bit işletim sistemine, 20 GB boş alana, i3 3.6 GHz ve üzeri işlemci, NVIDIA GeForce GTX 460 grafik kartına sahip olmalısınız.

Frogwares tarafından geliştirilen Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter, zengin hikayesi ve bol maceralı yapısıyla dikkat çekerken üstün grafikleriyle de büyülemişti. Oyun için yapılan inceleme puanlarının da çoğunlukla yüksek olduğunu belirtelim.

İndirim yarın geceye kadar geçerli olacak. Ardından oyun tekrar eski fiyatından listelenecek.

Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)