Shadow of the Tomb Raider, Epic’te Büyük Bir İndirim Aldı!

Fahri Gün 01 May 2024 Oyun 107  0

Video oyunlarından Shadow of the Tomb Raider ile ilgili olarak Epic Games platformu üzerinde yeni bir fırsat sunuldu. Oyun büyük bir indirime girdi. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Epic Games’in özellikle Steam’in Dolar sistemine geçmesinden sonra ülkemizde son derece popüler bir hale geldiği malumunuz. Platform üzerinde zaman zaman cazip indirimler de uygulanıyor ve şimdi bunlara bir yenisi eklenmiş durumda.

Video oyunlarından Shadow of the Tomb Raider, sevilen Lara Croft karakterinin bulunduğu Tomb Raider serisinin önemli oyunlarından biridir ve şimdi uygulanan yeni Epic indirimiyle oyunu normalde olduğundan çok daha cazip bir rakamdan elde edebilirsiniz. Shadow of the Tomb Raider ile ilgili olarak %75 oranında indirim uygulandı ve bu sayede oyunun yeni fiyatı yalnızca 41 TL oldu. Gerçekleştirilen indirim fırsatı 7 Mayıs akşamına kadar sürecek olup böylece oyuncuların oyunu oldukça cazip bir rakamdan elde etmesi mümkün durumda.

İndirimden yararlanabilmek için Epic hesabınız yok ise ücretsiz olarak oluşturmanız gerekmekte. Ardından Epic Launcher’ı içerisine girerek Shadow of the Tomb Raider sayfasını görüntüleyin ve satın alma adımlarını tamamlayarak oyuna sahip olun.

GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!
Meşhur Savaş Oyunu Battlefield 1 Büyük Bir İndirime Girdi!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)