Sea of Thieves İçin Yeni Sürüm Güncellemesi Geldi

Fahri Gün 28 May 2020 Oyun 591  0

Sea of Thieves, aylık içerik güncellemesi Lost Threasures’ı aldı. Bu güncelleme önemli değişiklikleri beraberinde getiriyor.

Rare tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından yayınlanan Sea of Thieves, piyasaya sürüldüğü dönemde yüksek fiyatı nedeniyle bazı eleştirilerin hedefi olsada genel olarak bir hayli sevilen bir oyun oldu.

Lost Threasures Güncellemesi Çıktı

Oyun için sıklıkla çeşitli güncellemeler yayınlanması taktir toplamakta. Bu kez de Lost Threasures güncellemesi yayınlandı. Söz konusu güncelleme oyun için checkpoint sistemini getirmekte. Böylece görevlerde artık belli noktalarda kayıt yaparak daha sonra kaldığınız yerden ilerlemenizi kaybetmeden devam edebileceksiniz. Bu değişikliğin oyuncuların bir hayli hoşuna gidebilecek tarzda olduğunu belirtmek gerekiyor.

3 Haziran’da Steam’e Geliyor

Sea of Thieves şu an Xbox One ve PC platformları için Microsoft’un kendi resmi mağazası üzerinden yayınlanmakta olup, Steam üzerinde de 3 Haziran 2020 tarihinden itibaren satılacak. Böylece oyunun yakında daha da büyük bir kitleye sahip olacağını belirtebiliriz.
Lost Records : Bloom And Rage Duyurusu Gerçekleştirildi
Oyunlarda Erken Erişim Versiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Oyun Kumandaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rainbow Six Siege, Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)