Prey İçin Grafik ve Performans İyileştirme Modu Yayınlandı

Fahri Gün 14 Şub 2018 Oyun 620  0

Prey oyununu geliştiren ekip, grafik ve performans iyileştirme modunu duyurdu. Mod şu andan itibaren indirilebilir durumda.

2032 yılında geçen fantastik bir hikayesi bulunan Prey, grafik ve performans hususunda artık çok daha iyi. Oyunun yapımcısı, hem grafikleri hem oynanışı daha kaliteli bir hale getirmeye çalışıyordu ve bu konuda başarılı da oldu.

Prey ile ilgili grafikleri çok daha güzel gösteren bir yama yayınlandı. Aslında Prey hali hazırda zaten grafikleri hoş gözüken bir oyun ve üstelik sadece bir yıl kadar öncesinde çıktı. Haliyle bu oyun için bir grafik yaması sunulması ilginç oldu. Fakat gerçekçi grafik her zaman iyidir. Aynı zamanda yamada asıl önemli olan konu ise oyunun daha oynanabilir, stabil bir hale getirilmesi. Artık yamayı indirerek daha sorunsuz, daha yüksek FPS alabileceğiniz bir oyun oynayabilirsiniz. Aynı zamanda ufak tefek değişiklikler de yapıldı.

Korku, aksiyon kategorilerinden unsurları içerisinde barındıran Prey’in Steam fiyatı şu an 115 TL olup denemenizi, özellikle de yeni yamayı kullanarak oynamanızı tavsiye ederiz.

Etiketler: ,
Cyberpunk 2077 Hakkında İşinize Yarayabilecek İpuçları
Siege Survival : Gloria Victis Nasıl Bir Oyun? İnceleme
Biomutant İncelemesi
Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)