Play Store Uygulaması İçin Yeni Bir Güncelleme Paylaşıldı

Fahri Gün 20 Eki 2018 Teknoloji 586  0

Dünyanın en çok kullanılan sanal mağazalarından Play Store için bir güncelleme geldi. Peki güncelleme ne gibi değişiklikleri beraberinde getirmekte? İşte ayrıntılar…

Android akıllı telefonlarda varsayılan olarak yüklü olan Play Store uygulaması Google’ın da resmi uygulaması olduğu için kullanıcıların güven duyduğu ve kullandığı bir uygulama. Söz konusu sanal mağaza zaman zaman güncellenerek daha fonksiyonel bir hale getiriliyor. Şimdi gelen yeni güncelleme de buna bir örnek.

Yayınlanan son güncellemeyle beraber uygulamanın sürümü 12.3.13’e yükseldi. Güncellemenin gözle görülür derecede büyük farklılıklara sahip olmadığını söyleyelim. Güncellemeyi dilerseniz otomatik olarak gerçekleştirmek adına bildirimin gelmesini bekleyebilir, dilerseniz de APK dosyasını indirebilirsiniz. Ancak APK indirirken yalnızca güvenilir kaynakları kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi taktirde cihazınızda istenmeyen güvenlik sorunları yaşanabilir.

Play Store sürümünüzü öğrenmek için Play Store > Ayarlar > Play Store Sürümü adımlarını kullanabilirsiniz.

Play Store hakkında 

Her geçen gün kullanıcı sayısı artan Play Store üzerinde gerek ücretli gerekse ücretsiz çok sayıda uygulama yer almaktadır. Bu uygulamalar üzerinde denetim gerçekleştiren Google, böylece uygulamaların yasalara uygun olmasını sağlamaktadır. Bu da güvenilirlik konusunda kullanıcılara fayda sağlamakta.

Etiketler: ,
Metaverse Teriminin Anlamı ve Hakkında Temel Bilgiler
Apple Geliştirici Hesabını Ucuza Açma Yöntemi
Fotoğraflarda Arka Plan Silmek İçin Kullanabileceğiniz Araçlar
Net Framework Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)