Oculus Rift Core 2.0 Güncellemesi Yayımlandı

Fahri Gün 29 Kas 2017 Teknoloji 732  0

Oculus tarafından Rift Core 2.0 güncellemesi yayımlandı. Peki güncelleme ne gibi yenilikleri beraberinde getirdi? İşte konuya ilişkin önemli detaylar…

Giderek gelişen giyilebilir teknoloji kategorisindeki en dikkat çeken alan kuşkusuz sanal gerçeklik gözlükleri. Oculus, bu bağlamda en önemli markalardan biri ve ürettiği sanal gerçeklik gözlüğü için sunduğu güncelleme destekleriyle de dikkat çekiyor.

Oculus, bugün yeni bir güncelleme yayımladı. Söz konusu güncellemenin ismi Rift Core 2.0 beta. Bu güncelleme ile birlikte yazılımda tasarım değişiklikleri göze çarparken; Oyunları keşfetmek için yeni alan, yeni deneyimleri keşfedebilmek, arkadaşlar ile VR içinde ve dışında bağlantı kurabilmek artık çok daha fonksiyonel ve pratik bir hale büründü. Güncelleme ile birlikte en yeni Oculus haberlerine ve özelliklerine, oculus mağazasına, kitaplığınıza, arkadaşlar listenize son sürüm ile sahip olabilirsiniz.

Bu arada güncellemenin beta sürüm olduğunun tekrar altını çizelim. Yakın bir zamanda final sürümü de kullanıcıların beğenisine sunulacaktır.

 

Etiketler:
Samsung, Kenya’ya 1000 adet tablet bağışında bulundu
Amper Hesaplama Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Para Kazanmaya Yarayan Uygulamalar
LED ve LCD Arasında Bulunan Farklar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)