Miscreated Yüzde 70 Oranında Büyük Bir İndirime Girdi

Fahri Gün 29 Nis 2020 Oyun 312  0

Zaman zaman sizlerle çeşitli indirim haberlerini paylaşıyoruz. Bu kez de Miscreated oyununa dair gerçekletşirilen büyük indirime değiniyoruz.

Steam günümüzde oyunlar için en fazla kullanılan dijital mağaza ve her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından kullanılmakta. Steam üzerinde şimdi de yüzde 70 oranında devasa bir indirim gerçekleştirildi. Söz konusu indirimle birlikte Miscreated fiyatında muazzam bir düşüş söz konusu oldu.

9,60 TL Oldu!

Normal fiyatı 32,00 TL olan Miscreated, Steam sayfası üzerinde yüzde 70 oranında indirim aldı ve yeni fiyatı yalnızca 9,60 TL oldu. Böylece oyunu normalde olduğundan çok daha ucuza alabiliyorsunuz. Gerçekleştirilen bu indirim 1 Mayıs 2020 akşamına kadar geçerliliğini koruyacak olup ardından oyun tekrar eski fiyatından satılacak.

Oyunu Nasıl Alırım?

Kampanyadan yararlanabilmek için Miscreated resmi Steam sayfasına girin ve 9,60 TL yazısının yanındaki Sepete Ekle butonuna tıklayın. Böylece ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ancak Steam üzerinde oyun satın alabilmek için bir Steam hesabınız bulunmuyorsa oluşturmanız gerektiğini de dipnot olarak belirtelim.
Etiketler:
Bioshock The Collection İçin Büyük Bir İndirim Fırsatı Sunuldu
PUBG Mobile UC Satın Alma Rehberi
Bu Fiyata Daha İyi Oyun Yok ! The Witcher 3 İndirime Girdi
NBA 2K21 18 Şubat’a kadar büyük bir indirime girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)