Kingdom Come: Deliverance İlk Etabı Geçmeyi Başardı

Fahri Gün 13 Şub 2018 Oyun 593  0

Kingdom Come: Deliverance bugün çıkıyor ve ilk inceleme puanları da yayınlandı. Bazı platformlar çok yüksek puanlar verirken bazıları ortalama not verdi.

Oyun dünyasında uzun bir zamandır Mount Blade tarzı gerçekçi ve orta çağ atmosferini tam olarak yansıtan, özgürlükçü ve hikaye tabanlı oyunları özlemiştik. Kingdom Come: Deliverance ile ilgili videolar ilk yayınlandığında Mount Blade esintisini aldık ve özlemimiz daha da arttı. Ve oyun nihayet bugün çıkıyor. Kingdom Come: Deliverance için 13 Şubat gününün gelip çatmasıyla birlikte inceleme puanları da hızlıca yayınlandı. Elini çabuk tutan oyun inceleme platformları oyun hakkında görüşlerini ve puanlarını paylaştı.

Kingdom Come Deliverance oyunu ile ilgili yayınlanan puanların bazıları çok yüksekken bazıları ortalama seviyede kaldı. Örneğin GameSpew ve Game Revolution platformları oyun için 10 üzerinden 9 puan verirken Press Start oyuna 6 puanı layık gördü. Öte yandan Cubed3 tarafından 7, GameWatcher tarafından da 8 puan verildi. Böylece oyunun bir iki platform haricinde genel olarak oldukça yüksek puanlar aldığı görülüyor. Açıkçası oyunu bekleyen otoriterler oyun hakkında epey endişeliydi çünkü bu kadar gerçekçi bir oyunun eğlendirici boyutta olmayabileceğini düşünüyorlardı. Fakat puanları bakılırsa Kingdom Come: Deliverance oynayanların sıkılmamasını sağlamış.

Oyunda gerilim, macera, hikaye, gerçekçilik, güzel grafikler bulunuyor. Oyunda yönettiğimiz karakterin ismi Henry. Orta çağ döneminde köyündeki katliama şahit oluyor ve bunun intikamını alabilmek için istilacıların peşine düşüyor. Oyun şu an Steam’de 89 TL’den ön sipariş edilebiliyor.

Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)