Kasım Ayında Çıkacak Oyunlar

Buğra Özçelik 02 Kas 2017 Oyun 262  0

Her yıl olduğu gibi 2017’nin de ikinci yarısı oyun piyasası açısından oldukça hareketli geçiyor. Ekim ayında bir çok büyük oyun yapımı kullanıcılarla buluştu. Kasım ayında da yepyeni oyunlar sizlerin beğenisine sunulacak.

 

 

İlk olarak 3 Kasım tarihinde satışta olacak bir büyük yapım ile listemize başlıyoruz. Call of Duty: WWII uzun yıllardır çok başarılı ilerleyen bir serinin son halkası olarak göze çarpıyor. Hem PC kullanıcıları hem de PS4 ve XOne kullanıcıları için piyasaya çıkacak olan Call of Duty: WWII adından da anlaşılacağı gibi ünlü FPS serisinin İkinci Dünya Savaşı’nı konu alıyor.

 

 

Bir diğer ünlü yapım ise Need for Speed: Payback10 Kasım‘da sizlerin beğenisine sunulacak olan serinin son üyesine karşı büyük bir beklenti oluşmuş durumda. Her zaman olduğu gibi hızlı kovalamacaların yaşanacağı bir oyun olacağa benziyor. Need for Speed: Payback de hem PC hem de PS4 ve XOne kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

 

 

17 Kasım‘da piyasaya çıkacak bir diğer yapım da yine EA Games tarafından geliyor. Star Wars: Battlefront II ünlü film serisinin hayranları tarafından oldukça büyük bir hevesle bekleniyor. Özellikle derinleştirilmiş ve gelişmiş bir çoklu oyuncu içeriğine sahip olan bir oyun olacak. Üstelik oyunda ünlü Star Wars hikayesinin üç büyük dönemi de mevcut olacak. Bu oyun da hem PC hem de PS4 ve XOne kullanıcılarına aynı zamanda sunuluyor.

Sizler bu yapımlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizlerle yorumlarda paylaşmayı unutmayın. Sağlıcakla kalın.

Soulcalibur 6 İle İlgili Yeni Oynanış Görüntüleri Ortaya Çıktı!
SCUM Çok Yakında Steam’de Aktif Hale Gelecek!
Assassin’s Creed Odyssey İçin Her Hafta Yeni Bir DLC Gelebilir!
Yeni Jurassic Park Oyunu Çıktı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)