iOS’ta Oynanabilecek En İyi Korku Oyunları

Fahri Gün 22 Ağu 2020 Oyun 452  0

Yeni yazımızda iOS işletim sistemli cihazlarda oynayabileceğiniz en iyi korku oyunlarına değiniyoruz. İşte detaylar…

Akıllı telefon dünyasının en popüler işletim sistemlerinden biri olan iOS’ta oynayabileceğiniz pek çok korku oyunu bulunuyor. Sizler için bunlar arasından en popüler olanlara değineceğiz.

Emily Wants to Play Too

Piyasaya sürüldüğü platformda kendisini kanıtlayan bir oyun olan Emily Wants to Play Too içerisinde aniden çıkan yaratıklar bulunuyor ve bu durum oyuncuyu sürekli olarak diken üstünde olmak zorunda bırakıyor. Mobil alanda korku oyunu oynamak isteyenlerin deneyimlemesi gereken oyunlardan biri olarak öne çıkıyor.

Hello Neighbor Hide & Seek

Hello Neighbor oyunlarından hoşlananlar için iOS için özel olarak sunulan Hello Neighbor Hide & Seek video oyunu App Store üzerinden edinilebilmekte olup serinin dinamiklerine bağlı kalarak geliştirilmiştir. Yine de bu sefer farklı bir hikaye ile karşımıza çıkan oyunun temeli saklambaç oyununa dayanmakta olup oyuncuyu sürekli gerecek türden bir yapım.

Dark Echo

Dark Echo video oyununda karanlık olan bir ekranı kontrol ediyor ve duyduğunuz seslere doğru yöneliyorsunuz. Bu bağlamda oyunun özellikle karanlıktan korkan oyuncular için bir hayli korkutucu olduğunu belirtmek gerekiyor. Oyunun App Store üzerindeki fiyatının 12,99 TL olduğunu da belirtelim.

The School : White Day

Kapalı mekanlarda geçen güçlü bir korku oyunu arayanlar için değerlendirilebilecek bir oyun olan The School : White Day , App Store üzerinde 49,99 TL fiyat etiketiyle satılmakta olup hem korku hem de hayatta kalma oyunu olarak nitelendirilebilecek bir yapım.

Five Night at Freddy’s

Scott Cawthon trafından geliştirilen oyun basit kontrol dinamiğine dayansada gece elektriğin kesilmesiyle birlikte Freddy ortaya çıkıyor ve oyuncuları gerim gerim geriyor. App Store üzerinde 19,99 TL fiyat etiketiyle satılan Five Night at Freddy’s iOS üzerinde sağlam bir korku oyunu arayanların deneyimlemesi gereken yapımlardan biri.
Etiketler:
Anno 1800 Oynayanların İşine Yarayabilecek 5 Taktik
Kule Savunması Temalı 5 Video Oyunu
Scarlet Nexus İncelemesi
Game Builder Garage İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)